• resmi ilanlar

BOLU, ADLİYE SARAYINA KAVUŞUYOR

2015-06-03 14:00:14

Adalet Bakanı Kenan İpek, Bolu’ya yeni adliye sarayı yapılması için 2 ay içerisinde ihaleye çıkılacağını müjdeledi.

Adalet Bakanı Kenan İpek, Ankara’dan Sakarya’ya giderken Bolu’ya uğradı. Kentte, Valilik, Belediye ve Adliye’yi ziyaret eden Adalet Bakanı Kenan İpek, yetkililerle bir araya geldi. Bolu Adliyesi ziyaretinde Bakan İpek’le görüşen Baro Başkanı Ferit Atalay bir türlü ihalesi yapılamayan yeni adliye binası konusunda isteklerini dile getirdi. Atalay, “Yeni adliye binamızın ihale edilmesini istiyoruz. Çalıştıkları mekanlar öyle kötü ki bir an önce ihalenin yapılarak binanın yapılmasını istiyoruz. Lütfen bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyoruz" dedi. 


BAKAN İPEK BOLU BELEDİYESİ’NDE MÜJDEYİ VERDİ

Adliye’deki temasları sonrası Bakan İpek, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı da makamında ziyaret etti. Bakan İpek’in ziyaret sırasında Başkan Yılmaz’ın makam koltuğunun yanı başındaki yeni Adliye Sarayı proje fotoğrafları dikkati çekti. Direkt olarak proje fotoğraflarının bulunduğu alana giden Bakan Kenan İpek; “İnşallah en kısa sürede çok güzel bir Adliye Sarayı’nı Bolu’ya kazandıracağız” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bakan İpek’e Bolu ve Bolu’da yapılan çalışmalar hakkında geniş bilgiler verdi.

 

Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit