• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz yağlı boya resim yaptı

2015-06-03 13:00:03

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Bolu Güzel Sanatlar Lisesi tarafından Kent Meydanında düzenlenen resim sergisi ve resim şenliğine katıldı.

Bolu Güzel Sanatlar Sanatlar Lisesi tarafından Kent meydanında resim sergisi ve resim şenliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte öğrenciler sahnede şarkılar söylerken diğer taraftan açılan stantlarda yağlı boya resimler yapıldı.

Etkinliğe katılan Bolu Valisi Aydın Baruş ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da yağlı boya resim yapmak için kolları sıvadı.

Örnek resimleri alarak resim yapmaya başlayan Bolu Valisi Aydın Baruş ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yaklaşık yarım saatlik sürede resimlerini tamamladı.

Başkan Yılmaz etkinliği düzenleyen okul yöneticileri tebrik ederek, “Güzel bir organizasyon düzenlenmiş. Emeği geçenleri kutluyorum. Bizde bu vesileyle burada resim yaparken çocukluğumuz aklımıza geldi” diye konuştu.

Başkan Yılmaz’la birlikte resim yapan Vali Aydın Baruş’da “Resimlerimizi çizdik ama Başkanımızın çalışması daha renkli görünüyor. Gerçekten çok güzel bir etkinlik. Gençlerimizin çocuklarımızın resim sanatı sergilemesi için Güzel Sanatlar lisemizin yapmış olduğu bu etkinlikten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu tür sokak etkinlikleri halkımızın da sanata olan ilgisini arttıracaktır ”dedi.

 

Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit