• resmi ilanlar

MHP’li kadın aday sert çıktı

2015-06-03 13:00:06

“CHP sandıkta istediğini alamayacak!” Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Kader Garipoğlu, Sağlık Mahallesinde esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi. CHP’nin 2 milletvekili çıkarma hedefini elde edemeyeceğini savunan Garipoğlu, seçmenlerin ağırlıklı tercihinin MHP olacağını söyledi.

MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Sağlık Mahallesinde vatandaşların gönlünü kazanmasını bildi. Sağlık Mahallesinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan Garipoğlu, birçok evde vatandaşların ilgisi nedeniyle uzun süre oturmak zorunda kaldı.

“BU SEVGİNİN KARŞILIĞINI VERECEĞİZ”

Garipoğlu seçim çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; “Bu insanların hakkını nasıl ödeyeceğimi bilemiyorum. Bizleri öyle güzel bir sevgi ile karşılıyorlar ki, tüm yorgunluğumuzu unutuyoruz. Onların bu sevgisine layık olmak ve onlara hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. İnşallah 8 Haziran sabahı ile birlikte bu hizmeti yapma imkanını yakalar ve onların bu sevgisinin karşılığını vermiş oluruz” ifadelerine yer verdi.

 

SON SÖZÜ VATANDAŞ SÖYLEYECEK

Bolu’da 7 Haziran gecesi çok farklı bir sonucun ortaya çıkacağını belirten MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu; “Şimdi bakıyoruz AKP’liler çıkıyor biz 3-0 yapacağız diyorlar. CHP’liler çıkıyor 2 Milletvekilimiz garanti diyor. Biz susuyoruz. Ama halkımız susmuyor. Halkımız onlara oy-moy yok. Oyların alayı MHP’ye diyor. Bu seçimde son sözü vatandaş söyleyecek ve biz o sözün MHP’den yana olduğunu gayet iyi biliyoruz. İşte ondan sonra söz hakkı ve hizmet hakkı bize gelecek. Biz 7 Haziran’dan sonra konuşacağız” cümlelerini kullandı.   

 

Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit