• resmi ilanlar

Yeniçağa 120 mezun verdi

2015-06-04 00:00:02

...

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) öğrencilerinin mezuniyet sevinci ve coşkusu sürüyor. AİBÜ Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu’ndan 120 öğrenci mezun oldu.

Törende, Bolu Çimento Sanayi A.Ş.’de Beton Teknolojisi alanında uygulamalı eğitimlerini tamamlayan İnşaat Teknolojisi Programı 1’inci sınıf öğrencilerine de katılım belgeleri verildi. Yeniçağa Yaşar Çelik MYO’da düzenlenen törene, Yeniçağa Kaymakamı Kenan Erenoğlu, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, AİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Gençer, Yeniçağa Yaşar Çelik MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Çakır, hayırsever işadamı Yaşar Çelik ile öğretim elemanları, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, öğrenci temsilcisi Şükriye Yıkılmaz’ın ardından açılış konuşmasını yapan Yeniçağa Yaşar Çelik MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Çakır, Bolu Çimento A.Ş.’deki iş kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi. Mezun öğrencilerin artık Yeniçağa’nın kültür elçisi olduklarını ifade eden Doç. Dr. Çakır, öğrencilerden AİBÜ’yü ve Yeniçağa Yaşar Çelik MYO’yu hiçbir zaman unutmamalarını istedi. Öğrencilerin çok iyi eğitim gördüklerini ve yetiştiklerini kaydeden Çakır, mezunlarımızı meslek hayatlarında çok iyi yerlerde göreceklerine inandığını da sözlerine ekledi. Açılış konuşmalarının ardından İnşaat Teknolojisi, Lojistik, Dış Ticaret, Gıda Kalite Kontrol ve Analizi programlarından mezun olan 120 öğrencimiz, mezuniyet belgelerini öğretim elemanlarından aldılar. Keplerini havaya fırlatan öğrenciler mezuniyetlerini sevinçle kutladılar.

 

Haber Merkezi 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit