• resmi ilanlar

CHP’den Gölyüzü’ne çıkartma

2015-04-27 13:00:05

Cumhuriyet Halk Partisi 2. Sıra Milletvekili adayı Yusuf Renkli, CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın Toker ve partililer seçim çalışması kapsamında son olarak Gölyüzü Mahallesi Esnafını ziyaret etti. Dükkânları tek tek ziyaret eden partililer esnafın büyük sıkıntılarının olduğunu ve halkın da bıkkın durumda kaldığını gözlemlediklerini belirttiler.

 

Ziyarette açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Yusuf Renkli, AK Parti temsilcilerinin CHP Gerede İlçe Başkanlığı ziyareti hakkında; “Biz her şeyden önce biz halkın içerisindeyiz, buradayız bizim partide oturarak vatandaşı biz ayağımıza beklemiyoruz. Bizzat vatandaşın ayağına kendimiz gidiyoruz. Bu arkadaşların yaklaşımı koltukta pantolon eskitmektir. Bizde vatandaşın ayağına gidip ayakkabı eskitiyoruz” dedi

“HALKIMIZDA BÜYÜK BİR BIKKINLIK VAR”

Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdikleri Gölyüzü Mahallesi’ndeki esnaf ziyaretini değerlendiren milletvekili adayı Yusuf Renkli; “Diğer aday arkadaşlarımızla birlikte seçim komitemiz il ve ilçe başkanımız ile birlikte Bolu’da gezmedik esnaf, gezmedik evi dükkan bırakmama kararı aldık. Bu bağlamda Tanju Bey, yetişemediği yerde ben bütün Bolu Merkez’de diğer ilçelerimizde esnaflarımızı ziyaret ediyoruz.  Tabi genel anlamıyla gördüğümüzde esnaflarımızda büyük bir sıkıntı var, halkımızda büyük bir bıkkınlık var. AKP Hükümeti’nden artık sıkılmışlar, bıkmışlar ve destek görüyoruz. Bunun da sandığa yansıyacağından eminim hemen hemen. Öyle düşünüyorum” diye konuştu.

“KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK”

Gerede’de yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler veren Renkli şöyle konuştu:

“Biz Gerede’de seçim startını Genel Başkanımızı getirerek verdik. Genel Başkanımızı Gerede Tabakhanelerine getirdik. Bugüne kadar hiçbir genel başkan Gerede Tabakhanesi ’ne gelmemiş. Bırakınız genel başkanı milletvekilleri bile seçim döneminde gelmişler sadece. Dolayısıyla bizim tabakhanelerimizde ve Gerede’de böyle bir açlık vardı. Yıllardan beri kaç dönemden beri hiçbir genel başkan da gelmedi Gerede’ye. Yine hemen bir hafta sonra da Yalova Milletvekilimiz Muharrem İnce’de ilçemizi ziyaret etti. Vatandaşlarımızdaki algı CHP’nin bu işe gerçekten asıldığı, ciddi bir şekilde seçimlere hazırlandığı ve gerçekten iktidar alternatifi olduğu yönündedir. Gerede’de en çok ben çalışıyorum. Tanju Bey’de zaman zaman Burak Bey’le beraber bize destek veriyor.  Ancak Dörtdivan, Yeniçağ, Gerede Bölgesi’nde genellikle ağırlıklı olarak benim bölgem olduğu için ben çalışıyorum ve çalışmalarımızın çok iyi gittiğini ve AKP tarafının bir korku aldığını ve tedirginlik olduğunu dışarıdan biz hissedebiliyoruz. Ama korkunun ecele faydası yok. 7 Haziran akşamında hep beraber göreceğiz sonuçları.”

“BU ARKADAŞLARIN YAKLAŞIMI KOLTUKTA PANTOLON ESKİTMEKTİR”

AK Parti temsilcilerinin CHP Gerede İlçe Başkanlığı ziyareti hakkında konuşan Renkli şu ifadeleri kullandı: “Gazetelerde AKP Milletvekili ve Belediye Başkanı ile birlikte bir heyet gelmişler CHP İlçe Başkanlığı binasının kapalı olduğu yönünde gazetede haber yazılı. Biz her şeyden önce biz halkın içerisindeyiz, buradayız bizim partide oturarak vatandaşı biz ayağımıza beklemiyoruz. Bizzat vatandaşın ayağına kendimiz gidiyoruz. Bu arkadaşların yaklaşımı koltukta pantolon eskitmektir. Bizde vatandaşın ayağına gidip ayakkabı eskitiyoruz. Biz bunu tercih ediyoruz. Bunu anlamalarını istirham ediyorum. Bir daha böyle haber yaparken, bunun altında kasıt var biraz dikkatli yapsınlar. Biz halkın içerisindeyiz, halk bizi biliyor zaten. Bunu da bu arkadaşlara gönderme olarak iletiyorum.”

 

Haber Merkezi

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit