• resmi ilanlar

MENGEN’DEN DESTEK SÖZÜ

2015-04-26 13:00:13

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Bolu Teşkilatları, Mengen’e çıkartma yaptı. Milletvekili Adayları Fehmi Küpçü, Mehmet Emin Güz, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte teşkilat üyeleri Mengen Pazarını gezdi. Pazarcılarla sohbet eden milletvekili adaylarımız, esnafların sıkıntılarını dinledi. Pazar tezgahlarını teker teker gezen Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, 7 Haziran seçimlerinde destek ve dua beklediklerini söyledi.

İLÇE MERKEZİNDEKİ İŞYERLERİ ZİYARET EDİLDİ

Sabahtan öğle saatlerine kadar Mengen Pazarını gezen ak kadrolar daha sonra ilçe merkezindeki işyerlerini ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, 7 Haziran seçimlerinden sonra ülkedeki istikrarın devam etmesiyle birlikte Mengen’in daha da kalkınıp gelişeceğini belirttiler.

Ak Parti iktidarı ile birlikte ülkenin ekonomik kalkınma yolunda önemli adımlar attığını ifade eden esnaflar, “Hükümetlerinizle birlikte çok verimli çalışmalar yaptık. Şu anda da esnafın gelişmesi için çalışıyorsunuz. Ülkede istikrarın olmasını bizlerde istiyoruz. Bu nedenle seçimlerde sizlere destek vereceğiz” şeklinde konuştular.

YUMRUTAŞ KÖYÜNDE BÜYÜK BULUŞMA

Ak Kadrolar esnaf ziyaretlerinin ardından merkeze bağlı Yumrutaş Köyüne gitti. Köy meydanında vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz, el ele gönül gönüle vererek 7 Haziran seçimlerinden galibiyetle çıkacaklarını ifade ettiler. 

Haber Merkezi

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit