• resmi ilanlar

Protokol kuralları öğretildi

2014-10-25 00:00:02

...

SGK Personeline Elginkan Vakfı tarafından "Protokol Kuralları Eğitimi" verildi.

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş, İl Müdürü olarak ataması gerçekleştikten sonra Bolu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün İmajı ve Hizmet kalitesinin artırılması yönünde radikal kararlar aldı.

İl Müdürü Erhan Çavuş; “İnsanı Yaşat ki! Devlet Yaşasın” düşüncesi çerçevesinde İl Müdürlüğü Personelinin performans ve hizmet kalitesinin artırılması için gerekli tüm çalışmaların eksiksiz olarak yapılacağını ve Bolu Halkının hizmetin en iyi ve en kalitelisine layık olduğunu belirtti.

Bu itibarla; “Bolu organize sanayi Bölgesinde Hizmet Vermekte olan Elginkan Vakfı tarafından Bolu Sosyal Güvenlik il Müdürlüğü Personeli ve Yönetimine "Protokol Kuralları Eğitimi" verildi.

Elginkan Vakfı Müdürü Murat Özen; “Vakıf olarak İlimizde faaliyet gösteren tüm resmi kurum ve müteşebbislere ihtiyaç duydukları anda eğitim desteği vermek için hazırız. Biz Elginkan Vâkıfı olarak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Eğitim konusunda birliktelik içerisindeyiz. Sosyal Güvenlik Kurumunu Temelde Kişi odaklı hizmet vermektedir. Bu itibarla verilen hizmetin ve memnuniyetin daha iyi kaliteli olabilmesi için bazı kurallar vardır. Bunardan bir tanesi de Protokol Kuralıdır. Sosyal Güvenlik il Müdürlüğü personeli olarak sizlere Protokol Kuralları eğitimi veriliyor” dedi. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit