• resmi ilanlar

Şengül’den hakeme büyük tepki

2014-10-20 13:00:05

Reha Erginer’in cezası nedeniyle takımın başında olan Yardımcı Antrenör Ümit Şengül, karşılaşma sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı. Şengül, “Kadromuz kısıtlı. Rekho’nun da sakatlanmasıyla kadrodaki oyuncular bizim için altın değerinde adam oldular” dedi. Şengül hakeme de veryansın etti.

Üç haftadır puan yüzü göremeyen Boluspor, kendi sahasında ağırladığı Altınordu karşısında da iki puan kaybedince tehlike çanları çalmaya başladı. Karşılaşma sonrası basın toplantısında konuşan Yardımcı Antrenör Ümit Şengül de içinde bulunduğumuz durumu özetler şekilde konuştu. 3 puanı kazanamadıklarını söyleyen Şengül, “Bugün mutlaka kazanmak istiyorduk. İstediğimiz golleri bulamadık. Bu yüzden de bir puana razı olduk” diye konuştu.

 “HAKEM RAKİBİ TUTTU”

 Karşılaşmanın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu’ya da sert tepki gösteren Ümit Şengül, “Hakemle ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Bugün bütün tercih haklarını rakipten yana kullandı. Çaldığı her düdük rakibin lehine idi. Kendisini uzun yıllardır takip ederim. Böylesine ilk kez rastlıyorum. Maçtan sonra da zaten kendisine, ‘1 puan kazandığımız için şükrediyorum’ dedim. Bu maçta bu hakemle 1 puan aldığımız için mutluyum” şeklinde konuştu.

 “KADROMUZ KISITLI”

 

 Savunma oyuncusu Rekho’nun sakatlığının sorulması üzerine Şengül, çarpıcı konuştu. Kadrodaki sıkıntıyı dile getiren Şengül, “Rekho’nun çapraz bağları koptu. Evet, zaten sakattı. Ama kendisi oynamak istiyor. Onun yokluğu bizi de sıkıntıya soktu. Alternatifimiz pek yok. Zaten kadromuz kısıtlı. Artık elimizdeki bütün oyuncular bizim için altın değerinde adam oldular. Genç oyuncularımızı da kullanarak elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit