• resmi ilanlar

Haziran ayı toplantıları devam ediyor

2014-06-04 14:35:25

İl Genel Meclisinde Haziran ayı toplantıları devam ediyor. Bolu ve ilçeleri ile alakalı önemli konuların ele alındığı toplantıların Çarşamba günü gerçekleşen oturumunda üç madde görüşüldü ve karara bağlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşar Yüceer Başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisi toplantıları devam ediyor. Haziran ayı toplantılarının Çarşamba günü gerçekleşen oturumunda üç madde görüşülerek karara bağlandı.

Toplantıda ilk olarak Göynük Egemenlik İlköğretim Okulunun ikili eğitimden tekli eğitime geçebilmesi ile ilgili meclise bilgi sunumu yapıldı. İl Genel Meclis üyeleri daha sonra Dörtdivan ilçesi, Yalacık Köyünde Mevlüt Yercel adına tapu tahsis belgesi verilen 382.50 metrekarelik taşınmazın kesin tapusunun verilmesi talebini de görüştü. Söz konusu talep ve bu gibi diğer taleplerin incelenmesi için konu İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edildi.    

Toplantıda son olarak mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Ankara Çementepe Mahallesinde bulunan Bolu Kültür Evi binasının amacına uygun olarak işletilmesi veya işlettirilmesi ile ilgili talep de görüşüldü. Bu konuda oy birliği ile incelenmesi için Plan ve Bütçe Komisyonu ile Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna havale edildi.  

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit