• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-06-03 17:00:07

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in 3 Haziran’daki okuyucu -günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

Yılmaz’la Coşkunyürek yakınlaşması

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hakkında Ak Parti İl Başkanlığı görevine getirileceği yönünde beklentiler bulunan Bolu eski milletvekillerinden Yüksel Coşkunyürek’le görüntülendi.

Galip 

Mehmet Korkusuz kardeşim yazında Yüksel Coşkunyürek fos çıkar yazmıştın. Güzel gazeteci kardeşim sen Bolu’da Ak Parti’nin a’sını bilmediğin belli. En ufak sorununu Ankara’da bürokraside Yüksel Coşkunyürek bitirir. Birde dikkatini çekerim Yüksel Bey çalışkanlığıyla buralarda. Hiçbir zaman abi torpilleriyle siyaset arenasında değil.

Ak Parti İl Başkanlığı’na alternatif öneri

Ak Parti Bolu eski Milletvekili Mehmet Güner, Ömer Sayın’ın istifası sonrası Ak Parti İl Başkanlığı’na getirileceği yönündeki beklentiler karşısında ilk kez ve sadece Bolu Express Gazetesi’ne konuştu.

Yaren 

Yukarıdaki haber doğruysa AKP peşinen Bolu’da bitti. Kasıntıdan başka şey değildir M. Güner Karacasu sayende bitti, şimdiden Bolu’yu da tarihe gömersin. En iyisi kenara çekil M. efendi.

Volkan Veziroğlu 

Yaren ismini gizlemek korkundan ileri geliyor sanırım. Nedir bu sendeki kuyruk acısı?

“BU CEVABI HAZMEDEMİYORUM”

Sanayi Sitesi projesi ile ilgili uygulanabilir bir projeleri olup olmadığına ilişkin Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın CHP Milletvekili Tanju Özcan’a yönelik yazdığı mektuba cevap geldi. Başkan Yılmaz Özcan’ın cevabını sığ ve alakasız bularak, “Hem ruhsatsız diyor, hem de ‘dokunma kalsın’ diyor. Böyle bir konuyla ilgili Bolu’yu bu şekilde düşünen seçilmiş bir adamın olduğunu görmek benim ağırıma gidiyor. Bu kadar sığ, bu kadar düşüncesiz bir milletvekiline sahip olmamız beni aşağılaşmıştır” dedi.

Timur 

Bu işte CHP zihniyetidir. Vizyonu yoktur, iş yapmazlar. Yapılan işe sekte vururlar, çare üretmez sorun yaratırlar. Ufukları yoktur, ileriyi göremezler. Yapana engel olurlar. Kısaca vizyonsuz, çaresiz, aciz CHP. Sen yürü işine bak, yoluna çıkan taşları kenara at. Sen en iyisini bilirsin Alaaddin Yılmaz büyük başkan.

CHP’de istifa iddiası

CHP Merkez İlçe Örgütü Başkanı Hüseyin Yıkılmaz’ın partideki görevinden istifa etmesi gündemde. Bolu Express Gazetesi’ne konuşan Yıkılmaz, parti disiplin kuruluna sevk edileceği yönünde hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

CHP kazanır gidersen 

Yooo. Çok başarılıydın H.Yıkılmaz. Kalsaydın. AKP’den 10000 fark yedirdin Tanjunla beraber. Küstünmü yoksa. Ama dur ben bi tahminde bulunayım. Patronun demiştir. Hüseyincim sen istifa et yoksa beni vuracak bu başarısızlıkların ve siyasi üslubun diye. E dinlemek lazım.

Sözüm Karsu’ya

Karsu belli ki ne şiş yansın, ne kebap derdinde. Kardeşim il yönetimi olarak senin o yetkin var mı var. Daha neyin taraftarı değili. Seni parti tüzüğü bağlar. Başarısız mı buluyorsun kaldı ki bunu görmemek için kör olmak gerek. Merkez ilçede yaşadığın 10.000’lik oy farklık hezimetin tepesinde pardon 2’nci sırasında senin seçimle gelen Hüseyin başkanın var. Tabi 1. sırasına bakınca Tanju’yu görüyorsun. O da sana yeterli cesareti vermiyor işte.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit