• resmi ilanlar

CHP’de disiplin tartışmalarına son nokta

2014-06-04 00:00:10

CHP İl Başkanı Kazım Karsu, sosyal medya aracılığıyla tutuştukları kavga nedeniyle parti disiplin kuruluna sevk edilmeleri beklenen Hüseyin Yıkılmaz ve Özaydın Çetin için Bolu Express’e konuştu.

 

Haber: Mehmet KORKUSUZ

CHP İl Başkanı Kazım Karsu, sosyal medya aracılığıyla kavgaya tutuşan ve bu davranışlarından ötürü disiplin kuruluna sevk edilmeleri gündemde olan Merkez İlçe Örgütü Başkanı Hüseyin Yıkılmaz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Özaydın Çetin hakkında açıklamalarda bulundu.

Bolu Express Gazetesi Haber Merkezi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştiren Karsu, iki siyasinin Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi yönünde bir gündemlerinin olmadığını söyledi. Karsu, “Bizim gündemimizde iki siyasetçimiz içinde bir disiplin girişimimiz yok” diyerek, bu yöndeki beklentileri boşa çıkardı.

Özaydın Çetin’in Hüseyin Yıkılmaz’ın disipline verilmesi için adımlar attığı yönündeki bilgiyi doğrulayan Karsu, “Bizim bir müdahalemiz olmayacak!” diyerek, parti içerisindeki disiplin tartışmalarına son noktayı koydu. 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • emin kaya  (04.06.2014 15:47:58)

  Başkan doğru davranmış. Tanjunun tetikçisi nin işine gelirdi bu disiplin olayı. Mağdurları oynayıp puan toplamak ve de en önemlisi Tanjunun hiçbir müdahalesi olmadan H.Yıkılmaz ı uzaklaştırmak. Tanju Bey B ve C planlarını hazırla,

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit