• resmi ilanlar

Minikler AİBܒde kep attı

2014-06-03 15:00:04

İzzet Baysal Anaokulu öğrencileri sene sonu gösterilerinde muhteşem şovlara imza attılar. Gösteri sonunda diplomalarını alan minikler keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

Her yıl başarı çizgisini bir adım daha ileri götüren İzzet Baysal Anaokulu, bu yıl yaptığı yıl sonu gösterilerinde geçtiğimiz yıllarda yaptığı yıl sonu gösterilerinin üstüne bir kat daha eğlence ve kahkaha koymayı başardı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi salonunda gerçekleşen yıl sonu etkinliğine ailelerin katılımı yoğundu.

Öğrencilerin hazırladıkları gösterilerden önce bir konuşma yapan İzzet Baysal Anaokulu Müdürü İsmail Bilge, öncelikle merhum hayırsever işadamı İzzet Baysal’a şükranlarını sunarak şunları söyledi;

“Bundan 8 ay önce çocuklarımızla birlikte okullu olmanın, eğitim öğretime başlamanın tatlı heyecanını yaşadık. Bu dönemde çocuklarımız okul çatısı altında eğitim öğretime ilk adımlarını atmışlardı. Zaman çok çabuk geçti eğitim öğretim yılının sonuna geldik. Bu 8 aylık süre içerisinde çocuklarımızla ve siz değerli velilerimizle çok güzel günler geçirdik. İzzet Baysal Anaokulu olarak başarılı ve verimli bir yıl geçirmenin mutluğunu ve gurunu yaşıyoruz. Bu gurura bir yenisini daha ekleyeceğiz. Çocuklarımızın hazırladığı yıl sonu etkinliğini hep beraber izleyeceğiz. Ayrıca çocuklarımız bugün alacakları diplomalarla okul öncesi çağı kapatarak ilk okul çağına adımlarını atacaklar. Bugün alacakları diplomalarının bundan sonraki hayatlarında çok büyük başarılara vesile olmasını diliyoruz. Ayrıca tüm bu güzellikleri yaşadığımız okulumuzu, şuan etkinliğimizi gerçekleştirdiğimiz üniversitemizi ve daha bir çok eğitim ve sağlık kurumunu Bolumuza ülkemize kazandıran hayır adamı merhum İzzet Baysal’ı rahmetle anıyorum mekanı cennet olsun diyorum. Emeklerinden dolayı öncelikle çocuklarımıza, öğretmenlerimize, personelimize ve siz değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum.”

İzzet Baysal Anaokulu'nun sevimli minikleri Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mavi salonunda velilerine birbirinden ilginç 8 ayrı gösteri sergilediler. Öğretmen Emine Aygün’ün Laleler gurubu zeybek ve modern dans gösterilerini sergilerken Menekşeler gurubunun öğretmeni Levent Demirer’in öğrencileri ise çayda çıra, bale ve jimnastik gösterisini sergilediler. Nilüferler gurubunun öğretmeni Kadriye Günaydın’ın öğrencileri ise yeşil ördek ve modern dans temalı gösterilerini yaparken, Papatyalar gurubunun öğretmeni Derya Çiçek’in öğrencileri ise kafkas ve tango dans gösterileri ile büyük alkış aldılar.

Gösterilerden sonra anaokulu mezuniyet kep ve cüppelerini giyen öğrencilere sınıf öğretmenleri diplomalarını takdim etti. “Yeni bir hayata merhaba, haydi kepler havaya” diye bağıran öğrenciler keplerini havaya atarak anaokulundan mezun oldular. Velilerin katılımının yoğun olduğu yıl sonu etkinliği gösterileri ayakta alkışlandı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit