• resmi ilanlar

Eski başkanlara Belediye yolu göründü

2014-06-04 00:00:12

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, son yerel seçimde Belediye Başkanlığı görevini devreden isimleri Bolu Belediyesi’nde topluyor. Gökçesu Eski Belediye Başkanı Vahit Aydın’ın Bolu Belediyesi’nde çalışmaya başlamasından sonra, Gerede ve Kıbrıscık’ın eski belediye başkanları için de formül arayışı başladı.

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, gözünü eski ilçe belediye başkanlarına dikti. Ak Partili Gökçesu Eski Belediye Başkanı Bolu Belediyesi’nde görevlendirilirken, Gerede Eski Belediye Başkanı Ömer Baygın ve Kıbrıscık Eski Belediye Başkanı Kemal Aktaş için de formül aranıyor.

Belediyecilik konusunda tecrübeli ve başarılı isimlere her zaman ihtiyaç duyduklarını söyleyen Başkan Yılmaz, Gerede ve Kıbrıscık’ın eski başkanlarını da Bolu Belediyesi’nde görevlendirmeyi arzu ettiklerini belirtti. Ancak maaşlarında yaşanacak kesinti nedeniyle henüz bu görevlendirmelerin yerine getirilemediğini dile getiren Yılmaz, “Kimseyi mağdur etmek istemiyoruz. Onlar için bir formül arayışı içindeyiz. Olursa onların da tecrübelerinden Bolu Belediyesi’nde faydalanmak istiyoruz” dedi.

Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, son yerel seçimde aday olmayarak 3 dönem sürdürdüğü Başkanlık görevini Mustafa Allar’a devrederken, Kıbrıscık Belediye Başkanı Kemal Aktaş da iki dönemin ardından başkanlığı CHP’li Doğan Dağ’a kaptırmıştı.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Amanda ne güzel  (05.06.2014 14:22:07)

  Sayın A. YILMAZ ! Vahit Beye kerestecilik/tomrukçuluk yada oğlunun yapı denetim firmasının iş takibini, Ömer Beye eczane açarsın, Kemal Beye de bir kılıf uyduruverirsin artık canım nolacak?

 • Muhammet Ali KIVRAK  (04.06.2014 12:52:28)

  İlçe belediye başkanlarımız Bolu Belediyesinde görev almaları çok güzel olacak.Belediye çalışacak Bolu güzelleşecek.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit