• resmi ilanlar

Ak Parti Karacasu’da seçim bürosu açtı

2014-03-09 13:30:00

AK Parti, Karacasu Beldesi’nde ki ilk seçim bürosunun açılışını partililerin yoğun katılımıyla Pazar günü gerçekleştirdi.

 

Ak Parti Bolu İl teşkilatı, Pazar günü yoğun bir katılımla Karacasu Beldesi Seben Caddesi üzerindeki seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Karacasu belde seçim bürosu açılışına, Ak Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın, Milletvekilleri Ali Ercoşkun ile TBMM Divan Katip Üyesi Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkan adayı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti Bolu eski milletvekili Mehmet Güner, Karasu Belde Belediye Başkan adayı İrfan Denizli, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, Karacasu eski Belediye Başkanı İsmail Erkoç ile çok sayıda partili ve belde halkı katıldı.

Belde Başkanı Mehmet Aksoy’un açılış konuşmasının ardından kalabalık partili gruba hitap eden belediye başkan adayı İrfan Denizli, Karacasu halkının önünde iki yol olduğunu vurgulayarak konuşmasında “Şuanda Karacasu için iki tane yol görmekteyiz. Bunlardan birincisi diğer partilerin kazanmasıdır. Böyle bir durumda İller Bankası’nın nüfus dağılımına göre belediyeye vermiş olduğu ödenekle ancak personel maaşlarının ödenmesidir. 2’nci yol ise Ak Parti’nin kazanması ve iktidarın desteğiyle büyük şehir imkânlarını kırk yıllık deneyimli bir belediye başkanı tarafından Karacasu’ya taşınmasıdır. Karacasu’nun 25 yıllık tarihine baktığımız zaman, Sayın İsmail Erkoç başkanımız dönemi dışında yeterli hizmet aldığını söyleyemeyiz” dedi.

Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve İl Başkanı Ömer Sayın’ın konuşmalarının ardından seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit