• resmi ilanlar

Meclis üyeleri veda yemeğinde bir araya geldi

2014-03-07 00:00:04

Yerel seçimler öncesi son toplantılarını gerçekleştiren İl Genel Meclisi’nde, meclis üyeleri için yemek düzenlendi. Yemekte meclis üyelerine plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Küçük Kaplıca tesislerinde düzenlenen yemeğe Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, İl Genel Meclis Üyeleri ve bazı çalışanlar katıldı.

Düzenlenen yemekte ilk konuşmayı yapan İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, “Yerel seçimlere az bir süre kaldı ve bu seçimlerden sonra İl Genel Meclisinde bir değişim yaşanacak. Ben bu ana kadar görev yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeniden seçilecek arkadaşlarıma da başarılar dilerken, yeniden aday olmayan arkadaşlarıma da bundan sonraki yaşantılarında başarılar diliyorum. Şimdiye kadar muhalefetimizle birlikte beraberce çalıştık. Ben, bundan sonra görev yapacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah’a emanet olun” dedi.

Yemeğe katılan ve bir konuşma yapan Düzce Milletvekili Fevai Arslan ise “Ben bugün buraya göreve yeni başlayan Valimiz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterimize hayır olsuna gelmiştim ama buraya gelmek bize de nasip oldu. Bolu İl Genel Meclisi’nin çalışmalarını hem basından takip ediyorduk hem de Bolu Milletvekillerimizle görüştüğümüz için takip edebiliyorduk. Bu vesile ile başarılı çalışmalara imza atan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“Geç buluştuk çabuk ayrılıyoruz” diyerek konuşmasına başlayan Vali Ahmet Zahteroğulları ise “Sizlere her zaman kapımız açık olacak, sizlerle görüşmeye devam edeceğiz. Her birimiz Allah’ın bize yazdığı kaderi oynuyoruz, yaşıyoruz. Yoksa hiçbirimizin yarın nerede olacağının planı yok. Biz plan yaptığımızı zannediyoruz ama asıl plan yapan odur. Bütün mesele o anı, o dönemi, o yetkiyi, o makamı, o görevi nasıl yerine getirdiğimiz. Zannediyorum dünyaya geliş maksadımızda bu. Dolayısıyla geriye dönüp baktığımızda utanacak birşeyimizyoksa, halis niyetle iş yaptıysak emin olunki vatandaş nezdinde de, inşallah Allah nezdinde de bunun her zaman mükafatı olacaktır. Bolu’yu tanıdığım kadarıyla ve iki haftalık görev süremde gördüğüm kadarıyla güzel işler yapmışsınız. İyi işler yaptığınıza ben şahitlik ederim. Eminim toplumumuzda şahitlik edecektir. Bunun gururuyla buradan ayrılıp yeniden seçilecek arkadaşlarımıza yerel seçimlerde başarılar diliyorum. Seçilecek arkadaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Diğer arkadaşlarımıza da bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Ben sizlere bütün Bolu halkı adına teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından meclis üyelerine plaket, üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu kalem seti ve teşekkür belgeleri takdim edilmesiyle yemek sona erdi.

Yapılan konuşmaların ardından ise Vali Ahmet Zahteroğullar, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli, Genel Sekreter Yardımcısı Bünyamin Bal ve İl Genel Meclis Üyelerinin hepsine plaket, hediye ve başarı belgesi verdi. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit