• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz’dan taziye evi ve sosyal tesis müjdesi

2013-12-22 20:00:08

Bolu Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz Kürkçüler Mahallesi’nde bulunan Memursen TOKİ konutlarında seçim çalışmalarına devam etti. Memursen TOKİ ile Kürkçüler Mahallesi arasında yol sorunu olduğunu ve bu sorunun çözüldüğünü belirten Yılmaz, Memursen TOKİ’de ikamet eden vatandaşların isteği üzerine vatandaşlaradiğer mahallelerde hayat geçirilen sosyal tesis ve taziye evi sözü verdi.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz seçim çalışmalarına Kürkçüler Mahallesi’nde bulunan Memursen TOKİ konutlarında seçim çalışmalarına devam etti. Burada ikamet eden vatandaş yol sorunun çözüldüğü için Başkan Yılmaz’a teşekkür ederken diğer mahallelerde olduğu gibi özel günlerde toplanabilecekleri sosyal tesis talebinde bulundular.

“Taziye evleri projesini hayata geçireceğiz”

Başkan Yılmaz, konuşmasında birçok mahallede özel gün ve toplantıları için sosyal tesisleri inşa ettiklerini belirterek; “Bolu’da sosyal tesisi olmayan mahalle kalmayacak aynı zamanda kısa bir süre sonra taziye evlerini hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımız acılarını yaşarken belediye onlara hizmet edecek” dedi.

“Misafire belediye hizmet edecek”     

Yılmaz konuşmasında; “Buranın manzarası çok güzel ve hava kirliliği yok. Vatandaşlarımız burada yaşamaktan son derece memnun yol sorunlarını vardı o da çözüldü. Sosyal tesis talepleri oldu. Bolu Belediyesi’nin ve hayırseverlerin desteği ile 30 mahallede sosyal tesis ve muhtarlık binaları tamamlandı. Bütün mahallelerimiz sosyal tesisi olacak. Sosyal tesisler muhtarlık binaları ile yan yana inşa ediliyor. Muhtarlarımız hem güzel yerlerde hizmet verebilecek hem de mahallelinin sorunlarını yakından takip etme fırsatı yakalayacak. Önümüzdeki dönemde taziye evleri projesini hayat geçireceğiz. Yakınını kaybeden bir vatandaş evlerinde değil belediye tarafından hayata geçirilen taziye evlerinde, taziyeleri kabul edecekler gelen misafiri de belediye ağırlayacak. Bolu gelişiyor, büyüyor, güzelleşiyor. Estetik ihtiyaçlarda gün yüzüne çıkıyor. Halkımız yapılanları takdir ediyor. Taleplerini de açıkça dile getiriyor. Bu taleplerin hepsinin gerçekleştiğini beraber göreceğiz” diye konuştu.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit