• resmi ilanlar

Mısırlıoğlu’ndan Pazar turu

2013-12-22 20:00:07

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu seçim çalışmalarına Bahçelievler pazarında devam etti. Mısırlıoğlu’na çalışmaları sırasında Milletvekili Tanju Özcan, İl ve İlçe yönetimi ve çok sayıda partili eşlik etti. Pazar esnafıyla samimi bir görüntü sergileyen Mısırlıoğlu tezgahında başına geçip meyve tartıp satış yaptı.

 

Mısırlıoğlu burada yaptığı açıklamada ülke gündeminde yaşananlara da değindi ve “Bir bayan şunu söyledi; biz ayakkabı kutusunun içinde para değil, ayakkabı kutusunun içinde ayakkabıyı bile bulamıyoruz, biz vatandaş değil miyiz? Bu nasıl bir ayıptır ifadesi bizleri son derece yaraladı” dedi.

 

Seçim çalışmaları sırasında esnafın ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mısırlıoğlu şöyle konuştu: “Bugün il başkanımız, il yöneticilerimiz, ilçe başkanımız, ilçe yöneticilerimiz, çok değerli partililerimiz, meclis üyesi adaylarımız ve eski belediye başkanımız Necdet Gören büyüğümüzle güzel bir saha çalışması gerçekleştirdik. Bahçelievler pazarında hem, pazarcı esnafımızla hem de buradaki Bahçelievler halkı ile buluşma imkânı bulduk. Biz uzun süredir çalışmalarımıza devam ediyoruz ama bugün gerçekten çok yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Gerek Bahçelievler sakinleri tarafından, pazarcı esnafı tarafından. İnanın kendilerinin bize vermiş olduğu güç ve güven bizim çalışma hırsımızı her geçen gün arttırmamıza neden oluyor. Tempomuzu da gün be gün arttırarak yoğun bir çalışma temposu ile devam edeceğiz. Bugün, özellikle pazarcı esnafımızın her yerde dile getirdiği gibi bugün de ortak noktası esnafın genel olarak yerel yönetimlerden sıkıntısı, mevcut başkanın ve mevcut belediyenin hizmetlerinden memnun olmadığı büyük marketlerin özellikle onların ticaretine büyük sekte vurduğunu daha önce ifade ettikleri gibi bugün de ifade ettiler. Biliyorsunuz özellikle son 3 – 4 gündür 17 Aralık tarihinde Türkiye’de bugüne kadar hiç olmayan, Cumhuriyet tarihinin en büyük ayıbı olan, bu yolsuzluk iddiaları da özellikle bugün pazaryerinde birçok vatandaşımız tarafından dile getirildi. Birçok vatandaşımız bizim yolumuzu keserek, bunu ifade etti. Bir bayan şunu söyledi; biz ayakkabı kutusunun içinde para değil, ayakkabı kutusunun içinde ayakkabıyı bile bulamıyoruz, biz vatandaş değil miyiz? Bu nasıl bir ayıptır ifadesi bizleri son derece yaraladı. Bu iktidar, özellikle şu yolsuzlukla birlikte ciddi yara almıştır. Ciddi darbe almıştır. İnşallah 30 Mart’ta da gerek Bolu halkı gerek Türkiye’de de gerekli cevabı alacaklardır. Vatandaşımız gerekli dersi verecektir diye ifade ediyorum. Bugün bizlere güç veren bütün partililerimize teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • bolulu  (23.12.2013 22:07:22)

  ya abla almışsın ıspanağı git evine pişir ailecek oturup yiyin..ne işin var kış günü her tarafı geziyorsun..bayan başkan boluya iki beden büyük gelir..inan seçilsen bile chp yandaşlarını beş yılda doyuramazsın..kurtlar sofrası bu alem ..

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit