• resmi ilanlar

Çelen’den Konya’ya ziyaret

2013-12-17 19:00:01

Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Konya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.

 

Konya'da Selçuklu Belediyesi tarafından cimnastik branşına tahsis edilen salon nedeniyle Başkan Altay'a teşekkür eden Çelen, "Konya cimnastik altyapısı güçlü bir şehirdir. Uzun yıllardan beri stadyum altında çalışmalarını sürdüren cimnastikçilerimiz Konya'da örnek bir salona kavuşacak. Tüm Türkiye'ye örnek olacak bu salonumuzdan şampiyonlar yetişecek. Konya'da güzel bir salonu cimnastik için tahsis eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, salonumuzun tefrişinde destek olan İl Spor Müdürü Ömer Ersöz ile Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ise "Selçuklu Belediyesi olarak amatör spora ve sporcuya önem veriyoruz. Selçuklu'yu 11 spor salonu, 3 yüzme havuzu, 9 korttan oluşan tenis eğitim merkezi ve 60 civarında suni çim saha ile sporun merkezi haline getiriyoruz. 15 branşta 3500'ü lisanslı 10.000 sporcumuz tesislerimizden yararlanıyor. Cimnastik her sporun ilk aşamasıdır. Konya'da cimnastik sporunun gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen'e nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum ve başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Jimnastik Federsyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bilgiç'inde hazır bulunduğu ziyarette Başkan Altay, Çelen'e Selçuklu eseri İnce Minare kapısının biblosunu hediye etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit