• resmi ilanlar

Yılbaşında sevdiklerinize kartla ulaşın!

2013-12-18 00:00:08

Bolu PTT Başmüdürü Sami Arlı, yılbaşı nedeniyle PTT tarafından başlatılan, ‘Posta kartı bizden, göndermesi müşterilerden’ adlı kampanyanın tanıtımını gerçekleştirdi.

Kampanya kapsamında yılbaşı tebrikleri için Bolu PTT Başmüdürlüğü’ne 4 bin adet kart gönderildiğini ve tebrik kartı atmak isteyen vatandaşlara ücretsiz verileceğini ifade eden Bolu PTT Başmüdürü Sami Arlı, “Başta Bolu Halkı olmak üzere Tüm Türk Halkının yeni yılını kutluyorum. Anonim Şirketimiz her özel günlerde olduğu gibi bu yılbaşında da halkımıza kart yazma alışkanlığını kazandırmak amacıyla, Ankara’dan, Genel Müdürlüğümüzden ilimize gönderilen 4 bin adet posta kartının dağıtımı PTT il ve ilçe merkezilerimiz marifeti ile yapılmaktadır. Buradaki amaç, halkımıza posta kartı yazma alışkanlığını yeniden kazandırmak olacaktır. Teknoloji ne kadar gelişirse, gelişsin, yakınlarınızdan, sevdiklerinizden aldığınız bir posta kartının duygu yüklü, anlam yüklü bir posta kartının her zaman değeri bir başkadır. Bu nedenle, özellikle öğrenci kardeşlerimiz olmak üzere tüm Bolu Halkının PTT merkezlerimizde sergilemiş olduğumuz posta kartlarından alarak sevdiklerine sürpriz yapmalarını bekliyorum.”dedi.

Yılbaşı nedeniyle PTT’nin başka etkinlikleri olduğunu da sözlerine ekleyen Arlı, “PTT yılbaşında diğer aktivitelerine de devam etmektedir. Yılbaşından evvelki 5 gün içinde postaya verilecek olan basılmış kâğıt, küçük paket, kargo ve kurye gönderilerinde de %10 indirim uyguluyoruz ayrıca PTT merkezlerimizde Milli Piyango biletlerinin satışları devam etmektedir. Kartların gönderim ücretleri kayıtsız olarak postaya verilmiş olmak kaydıyla sadece 50 kuruş, posta kartlarından herhangi bir ücret almıyoruz. Bu kampanyanın adı, ‘Posta Kartı PTT’den göndermesi müşterilerden.’ Biz müşterilerimizden sadece gönderim ücretini tahsil ediyoruz. Kartlar PTT’den, ücretsiz verilmektedir. Yılbaşı Milli Piyango biletlerinin satışları devam etmektedir. Tam biletler tükendi, şu anda halen merkezlerimizde yarım ve çeyrek bilet satışları devam etmektedir. Biz tüm biletlerimizi yılbaşından önce bitireceğiz” dedi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit