• resmi ilanlar

Kurban bağışları aşevine

2013-10-19 00:00:08

Kurban Bayramı nedeniyle Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü İmarethane Sosyal Tesisleri’nde bulunan Aşevi’ne birçok hayırsever vatandaş tarafından kurban payı bağışı yapıldı.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da bayramın birinci günü İmarethane Sosyal Tesisleri’nde bulunan Aşevine gelerek kurban payını teslim etti.

Ziyaretinde aşevinde görevli olan personeli ile de bayramlaşan Başkan Yılmaz, çalışmalar ile ilgili de Kültür Sosyal İşleri Müdürü Güler Mert'ten bilgiler aldı.

Başkan Yılmaz, kurban paylarını aşevine bağışlayan vatandaşlara teşekkür ederek,

 

"Fakirlerin düşünüldüğü, hiç et yiyemeyenlerin kurban bayramı dolayısıyla sofrasında et yediği bir gün. Bolu Belediyesi yıl boyunca ihtiyacı olanlara yemek veriyor. Şu anda da hayırsever Bolulular kurban paylarını bağışlıyorlar. Onları da biz burada temizleyip şoklayıp günü geldiğinde yemeklerimizde yıl boyunca değerlendiriyoruz. Hem vatandaşımızın kırmızı et bağışı, hem de beyaz et sektörümüzün sürekli yaptığı bağışlarla buradan yemek alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofralarına devamlı çeşni oluyor. Bu çeşniye katkı sağlayan herkesi kutluyoruz. Allah onların kurbanlarını makbul etsin. Herkesin bereketini arttırsın. Hayırsever Bolululara tekrar şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit