• resmi ilanlar

Boluspor’a Bulgar ekolü

2013-06-26 17:17:48

Yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kurmak isteyen Boluspor, dış transferde görüşmelerini sürdürüyor. Dış transferde bir çok oyuncuyla görüşme yapan transfer komitesi bugün iki Bulgar ismi Bolu’ya getirdi.

Boluspor transfer komitesi dış transferde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezon öncesi genç ve tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım kurmayı hedefleyen Boluspor yönetimi dış transferde ince eleyip sık dokuyor. Dış transferde birçok oyuncuyla görüşme yapan transfer komitesi Samsunspor’dan Nikolay Dimitrov ve Slavia Sofia takımından Daniel Zlatkov’u öğle saatlerinde Bolu’ya getirdi. Geçtiğimiz günlerde prensipte anlaşmaya varan Boluspor transfer komitesi öğleden saatlerinde Bolu’ya getirdiği Nikolay Dimitrov ve Daniel Zlatkov’a bugün akşam saatlerinde imza attırması bekleniliyor.

Dimitrov “Hayırlısı olsun”

Boluspor transfer komitesiyle görülmeye gelen Nikolay Dimitrov yaptığı açıklamada “Rakip olarak Boluspor’a karşı geçtiğimiz sezon forma giydim. Bugün buraya transfer komitesiyle görüşmeye geldim. Boluspor taraftarının ateşli bir grup olduğunu biliyorum. Eğer anlaşırsam, yeni sezonda Boluspor’un başarısı için ter dökeceğim. Hayırlısı olsun” dedi.

Zlatkov “Boluspor’u araştırdım”

 

Slavia Sofia takımından Daniel Zlatkov menajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada “Bolu’ya ilk kez geliyorum. Türkiye’de oynayan arkadaşlarıma Boluspor’u sordum ve araştırdım. Görüşeceğiz anlaşırsak, yeni sezonda Boluspor forması giymek istiyorum” dedi. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit