• resmi ilanlar

Bolu'ya gelmedi, Samsun'da kaldı..

2013-06-26 00:00:05

Boluspor’la adı sık sık anılan Cemil Adıcan takımında kalmayı tercih etti. PTT 1'inci Ligi ekibi Samsunspor, iç transferde ilk imzayı 26 yaşındaki savunma oyuncusu Cemil Adıcan’a attırdı.

Cemil, Başkan Emin Kar’ın da katılımıyla tesislerde düzenlenen törende kendisini 1 yıllığına daha kırmızı beyazlıl takıma bağlayan imzayı attı. Geçtiğimiz sezon sergilediği performansla taraftarların beğenisini kazanan Cemil Adıcan, Samsunspor'da kaldığı için büyük mutluluk duyduğunu belirtirken şöyle dedi: "Samsunspor'da güzel günlerim geçti. Hiçbir kulübün teklifini kabul etmedim ve yuvama geldim. Bana güvenenlere ve büyük Samsunspor taraftarına teşekkür ediyorum. Samsunspor'u bu sezon layık olduğu yere getireceğiz." Başkan Emin Kar ise, "Cemil hem karakteri, hem de oyunculuğuyla takımda görmek istediğimiz oyuncuların başında geliyordu. Yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Transfer çalışmalarımız büyük bir titizlik içinde sürüyor. Hata yapmadan Samsunspor'u hedefe taşıyacak oyuncuları kadromuza katacağız" diye konuştu.

Abdülkadir de elden kaçıyor

Öte yandan kırmızı beyazlı takımın Karşıyaka'dan Caner Ağca ve eski futbolcuları Adnan Güngör ile geçen sezon Sivasspor'dan kiralanan ve Boluspor'un da temas halinde olduğu golcü futbolcu Abdulkadir Özgen'in transferlerini sonuçlandırmak için temaslarını sürdürdüğü bildirildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit