• resmi ilanlar

Zlatkov ve Dimitrov imzaya geliyor!..

2013-06-25 00:00:04

Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan 2 Bulgar futbolcu Dimitrov ve Zlatkov ile prensipte anlaştıklarını bu oyuncuların Çarşamba günü Bolu’da olacağını söyledi.

Barış GÜZELTÜRK

1 Temmuz’da kampa gireceklerini söyleyen İnceayan, “İnşallah güzel şeyler olacak. Kadromuzu bozmadan istekli oyuncuları transfer ettik. Stoper Zlatkov ve forvet Dimitrov anlaştık. Bu işi Türk menajer ile çözdük ve transferi hemen hemen bitirdik” dedi. Kaleye Atacan ve Fırat’ı aldıklarını belirten İnceayan, 3.kalecinin ise altyapıdan alınan Melih olduğunu söyledi.

Vedat’ın yerine Harun

Takımdan ayrılarak G.Antep Büyükşehir Belediyespor’a transfer olan Vedat Budak’ın yerini altyapıdan Harun’la dolduracaklarını belirten İnceayan: “Beni G.Antep BŞB Başkanı bizzat aradı. Biz anlaştık. Vedat Bolu’daki vizyonunu doldurmuştu” dedi.

“Emre bizim altınımız”

G.Saray’a transferi Fatih Terim’e takılan Emre Kılınç ile ilgili de konuşan İnceayan; “G.Saray ile 850 bin liraya anlaşmıştık. Ancak Fatih Terim Emre’yi yetersiz görmüş. Geçen sezon sadece 3 maç oynaması etkili olmuştur. Hayırlısı olsun. Biz kendisine, “Bu kapı sana sonuna kadar açık. Sen bizim altınımızsın” dedim. Biz önünü açtık” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit