• resmi ilanlar

Kan değil gönül bağı

2013-06-17 00:00:05

14 Haziran Dünya Kan Bağışçıları Günü nedeniyle, Türk Kızılayı Bolu Şubesine düzenli olarak kan bağışında bulunan gönüllülere madalyaları verildi. Türk Kızılayı Bolu Şube Başkanı Op. Dr. Hüseyin İka törende yaptığı konuşmada tüm gönüllülere teşekkür etti.

14 Haziran Dünya Kan Bağışçıları Günü nedeniyle Türk Kızılay’ı Bolu Şubesi tarafından Gaye Otel’de bir program düzenlendi. Düzenli olarak kan bağışında bulunan gönüllülerin katıldığı törende, kan bağışçılarına madalyaları takdim edildi.

Gönüllülerin büyük ilgi gösterdiği madalya töreni öncesinde Türk Kızılayı Bolu Şube Başkanı Op. Dr. Hüseyin İka, Kızılay’a yalnızca kan değil gönül vermiş herkese teşekkür etti. Geçtiğimiz hafta 145. Gurur yılını kutlayan Türk Kızılayı’nın bugün ülkemizin yüz akı kurumlarından biri olduğunu dile getiren Hüseyin İka, “Türk Kızılayı siz gönüllülerimizin katkı ve destekleriyle daha çok güçlenerek, daha çok insana ulaşacak ve daha çok insanın acısına ortak olacaktır” dedi.  Altın ve gümüş madalyaları Türk Kızılayı Bolu Şube Başkanı Op. Dr. Hüseyin İka sahiplerine verirken, bronz madalyaları yönetim kurulu üyeleri bağışçılara takdim etti.

Madalyaların sahiplerine takdim edilmesinin ardından akşam yemeğine geçildi. Yemek sonrasında Türk Kızılayı Bolu Şubesi tarafından bağışçılar için hazırlanan hediyeler dağıtıldı.

Madalya alan gönüllülerin isimleri şöyle:

 

Hicran Topçu  ( Altın Madalya), İsmail Hakkı Boğatır (Gümüş Madalya), Mehmet Gümüşoğlu, Mesut Güzey, Mustafa Memiş, Nevzat Uysal, Uğur Kutlu, Yasin Eğri, Abdullah Turgut, Ali Okay, Ali Üşümüş, Barış Altıkanat, Bilal Dallı, Erol Küçük, Göksel Bilici, Hakan Kaya, Mehmet Atay, Mehmet Demirbağ, Fehmi Ataşin, Selahattin Gücüyener, Ökkeş Şahan (Bronz Madalya)

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit