• resmi ilanlar

“Ulaşılmaz değiliz”

2013-06-07 00:00:01

Bolu Kamu Hastaneleri Birliği personelin şikayetlerini dinledi. Hastanedeki park sorunu gibi sıkıntıların masaya yatırıldığı toplantıda Genel Sekreter Dr. Murat Özmen, Çalışanların sıkıntılarını dinlemek için hastane yönetimi ve genel sekreterliğin ulaşılmaz olmadığını söyledi.

 

Bolu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen, Genel Sekreterliğe bağlı sağlık kuruluşlarında çalışanların memnuniyetinin artırılması, çalışanların görüş, öneri ve isteklerini değerlendirmek üzere yapılan toplantılara İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinde devam edildi.

Toplantıda Bolu İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen çalışanların sıkıntılarını dinledi. Hastanedeki park sorunun halledilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Dr. Murat Özmen yedi aydır görevde olduklarını ve hizmet kalitesinin ve çalışan memnuniyetinin artırılması için çalışacaklarını ifade etti.  Çalışanların sıkıntılarını dinlemek için hastane yönetimi ve genel sekreterliğin ulaşılmaz olmadığını ifade eden Dr. Murat Özmen her zaman çalışanların sıkıntıları için kapılarının açık olduğunu ifade etti. Dr. Murat Özmen çalışanların sıkıntılarıyla ilgili olarak mevzuata aykırı olmamak kaydıyla ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Dr. Murat Özmen bu toplantıların amacının çalışan memnuniyetini olumsuz etkileyen faktörlerin tespiti noktasında çalışan ile istişare yapmak olduğunu belirtti. Hem vatandaş hem de çalışan memnuniyetinin artması ve sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi doğrultusunda hep beraber çalıştıklarını söyleyen Özmen, bu süreçte öncelikle vermiş olduğu özverili hizmetlerden dolayı çalışanlara teşekkür etti.

 

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • NARİNNN  (07.06.2013 00:33:24)

  Eski yönetime duyurulur selamlar

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit