• resmi ilanlar

Başbakan Erdoğan Bolu’ya mı geliyor?

2013-04-25 00:00:10

Göynük Belediyesi, Göynük Kaymakamlığı ve Akşemseddin Hazretleri Vakfı tarafından düzenlenen Akşemsettin'i Anma törenleri, bu yıl 25-26 Mayıs’ta. Bu yıl ki etkinliklere Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ında katılması gündemde.

Haber: Mehmet KORKUSUZ

Göynük Belediyesi, Göynük Kaymakamlığı ve Akşemseddin Hazretleri Vakfı tarafından düzenlenen organizasyonlarla Akşemsettin bu yıl 26’ncı kez anılacak. İlçede, 25-26 Mayıs’ta gerçekleştirilecek organizasyon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Yaklaşık 50 bin kişinin katılması beklenen anma törenleri için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan özel davetli. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan ve ilçe teşkilatı üyeleri geçtiğimiz günlerde Başkent’te buluşma fırsatı yakaladıkları Başbakan Erdoğan’a daveti bizzat ilettiler. Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın’da geçtiğimiz hafta yapılan İl Başkanları Toplantısı’nda bir araya geldiği Erdoğan’a daveti yineledi.

ERDOĞAN SON DAKİKA SÜRPRİZİ YAPABİLİR!

Ancak Başbakan Erdoğan’ın gelen davetler üzerine net bir yanıt vermediği öğrenildi. Mayıs Ayı ortasından sonra Orta Doğu ülkelerinde temaslarda bulunması gündemde olan Erdoğan’ın programda oluşabilecek bir boşluk halinde Türkiye’ye dönüp, Göynük’e sürpriz bir şekilde gelebileceği gündeme geldi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit