• resmi ilanlar

Küskün siyasiler buzları eritti

2013-04-22 00:00:11

Siyasetin uzlaşamaz isimlerini Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri buluşturdu. Ak Partili ve CHP’li siyasiler, Sümer Mahallesi sakinlerinin düzenledikleri organizasyonla Kutlu Doğum Haftası’nı vatandaşlarla kutladı. Sümer Camii’nde okunan Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif’in ardından 2 bin kişiye yemek ikram edildi. Ak Partili Belediye Başkanı Yılmaz ile CHP’li Milletvekili Özcan’ın samimi pozu objektiflere yansıdı.

Haber: Mehmet KORKUSUZ

Sümer Mahallesi, geçtiğimiz Cumartesi günü büyük bir Kutlu Doğum Haftası organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Vatandaşların katkılarıyla Sümer Mahallesi Muhtarlığı organizasyonunda düzenlenen etkinlikler kapsamında, Sümer Camii’nde öğle namazı öncesi Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, avuçlar bu organizasyonla bir kez daha semaya yöneldi.

Camii programının ardından camii çevresinde oluşturulan sofralarda yaklaşık 2 bin kişiye sıcak yemek ikram edildi.

AK PARTİLİ VE CHP’Lİ SİYASİLER EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri mahalle sakinleri arasında kaynaşmayı da beraberinde getirdi. Vatandaşlar organizasyon sayesinde buluştular, uzun sohbetler gerçekleştirme imkanı yakaladılar.

Vatandaşların Kutlu Doğum buluşmasına Ak Partili ve CHP’li siyasilerde eşlik etti. Ak Partili siyasilerden Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve İl Başkanı Ömer Sayın etkinliklerde yer alan isimler oldu. Etkinliklere katılan CHP’li siyasi isimler arasında ise, Milletvekili Tanju Özcan, Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Cahit Görüş, Belediye Başkan Aday Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu yerini aldı.

Yemek sırasında vatandaşlarla buluşan Ak Partili ve CHP’li siyasiler, Kutlu Doğum etkinliğine yakışır şekilde birbirleriyle görüştüler, hal ve hatırlarını sordular. Sıcak ortamdaki görüşme Ak Partili Başkan Yılmaz ile CHP’li Milletvekili Özcan ve Ak Partili Ercoşkun ile CHP’li Görüş arasındaki samimi atmosfer objektiflere yansıdı. Siyasilerin Sümer Mahallesi çıkartmaları vatandaşlarla buluşma trafiğiyle bir süre daha devam etti.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • bolulu  (22.04.2013 14:01:30)

  hah şöyle kırıcı olmadan,yol gösterici muhalefet yapalım,vatandaş samimi sevgi dolu fotoğraflara çok özlem çekiyor

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit