• resmi ilanlar

Kendimize güveniyorduk

2012-10-02 00:01:02

Kartalspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, Boluspor galibiyetini yorumladı ve oyuncularının maça çok istekli ve arzulu başladığını söyledi.

Durmuş; "Geçen sezondan kalan ortak aklımızı, takım gücümüzü ve kazanan davranışımızı sürdürüp, kendimizi daha iyi yerlerde, daha güvenli hissetmek istiyorduk. Geçtiğimiz maçlarda bölüm bölüm oynayıp, maçın tamamına ortak olamadığımız, gereksiz mağlubiyetler yaşadığımız karşılaşmalar ve puan kayıplarımız oldu. Boluspor maçıyla bir çıkış yapmak istiyorduk, olumlu başlangıcın günü olsun istiyorduk. Bolu takımının da bu ligin önemli takımlarından biri olduğunun da bilincindeydik. İç sahada oynamanın avantajı ve seyirci desteğini de arkamıza alarak, güzel futbolla, kazanarak çıkışın başlangıcını gerçekleştirmek istiyorduk. Oyuncularım maça çok coşkulu, çok istekli ve çok arzulu başladı. Hafta içinde çalışmalarımızda hep bu doğrultudaydı. İyi bir takımdık, kendimize güveniyorduk geçen sezondan kalan iyi bir takımımız vardı. Boluspor maçında iyi ve güçlü oynayarak, maçın başından sonuna kadar kazanan davranış sergilemek bizim için çok önemliydi. Hem iyi oynayarak hem de ihtiyacımız olan üç puanı alarak çok güzel bir gün yaşadık. Bütün oyuncu arkadaşlarıma, bizi izlemeye gelen taraftarlarımıza, camiamıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra hem iyi oynayarak, hem fair-play çerçevesinde daha güzel günleri, daha bol galibiyetli haftaları yaşamak istiyoruz. Bu gücümüz ve inancımız var" dedi.

Fatih Gül,”Golü bana inanlara armağan ediyorum”

Boluspor’un Kartalspor’a kiralık verdiği Fatih Gül; "Çok zorlu bir rakibe karşı mücadele edeceğimizi bilerek ona göre hazırlandık. Yüreğimizi ortaya koyarak oynayacağımız bir maçtı. Tüm takım arkadaşlarım bugün tam anlamıyla yüreklerini ortaya koydu. Özellikle bugün hasta olmalarına rağmen bizi yalnız bırakmayarak karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak adına fedakarlık yapan arkadaşlarımız vardı. Takım arkadaşlarım adına onlara teşekkür ediyorum." dedi. Fatih konuşmasını "attığım golü bana inanan herkese armağan ediyorum" diyerek tamamladı.Kartalspor file bekçisi Haydar Yılmaz, "iyi mücadele ettiklerinde karşılığını galibiyetle aldıklarını" söyledi. Haydar Yılmaz; "Öncelikle takım arkadaşlarımı tek tek kutluyorum. Bizim için çok güzel bir galibiyet oldu. Hafta başından itibaren bu maçı kazanmak için çok iyi konsantre olduk. Antrenmanlarda her şeyimizi ortaya koyarak sadece galibiyet için çalıştık. İyi mücadele ettiğimizde karşılığını galibiyetle alıyoruz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Birkaç hafta sallantılı bir dönem geçirdik fakat takım olarak birbirimize çok destek verdik. Büyüklerimiz ağabeylerimiz çok destek çıktı, hocalarımız arkamızda durdu. Bize sonuna kadar güvendiklerini gösterdiler. Biz de iyi bir çıkış yapmak adına bu maçı kazanarak önümüzdeki maçlarda daha öz güvenli olmayı sağladık. Diğer maçlarda da bu maçta olduğu gibi mücadele ederek daha üst sıralara çıkmak istiyoruz" diye konuştu. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit