• resmi ilanlar

MHP’den yerel seçim açıklaması

2012-08-18 00:00:10

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Ramazan, yaklaşık 1 yıl sonra yapılacak yerel seçimler için partisinin aday sorunu yaşamadığını söyledi.

 

MHP İl Başkanı Ramazan, yaklaşık 1 yıl sonra yapılacak yerel seçimler öncesi partisinin aday sorunu yaşadığı yönündeki iddialara yanıt verdi. Ramazan, kendisinin alternatifsiz aday yönündeki yaklaşımları reddederek, partisinin aday adaylık yarışının en az 5 isimle gerçekleşebileceği öngörüsünde bulundu.

Ramazan, “Yerel seçimler, diğer siyasi partiler kadar bizimde gündemimizde olan bir konu. Bu yerel seçime Bolu’da iddialı parti konumunda girmek istiyoruz. Partimizde aday sorunu yaşandığı şeklindeki yaklaşımlar gerçekleri yansıtmamaktadır. Şu an adaylık konusunda 5 isimle görüşmelerimiz sürüyor. Bunların içinde bürokrat olup, Bolulular tarafından tanınmış isimlerde yer alıyor. Ancak bu sayı ilerleyen günlerde daha da artabilir. İhtimalleri göz önünde bulundurarak parti yetkililerimiz toplamda 10 ismi listeye almış durumdalar. En iyi tercihi yapıp, yerel seçimlerden zaferle ayrılmak amacındayız. Partililerimizin bu süreçte teşkilatlarımıza inanmaları ve teşkilatlarımızın doğru tercih yapacağına güvenlerini istiyoruz” diye konuştu. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit