• resmi ilanlar

Yıldırım, “Koşulsuz destek vereceğiz”

2012-07-16 00:00:00

Cadde 14 Grubu’nun önde gelen isimlerinden olan 1965 Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Özer Yıldırım gazetemize yaptığı açıklamada, yeni sezon öncesi yönetime koşulsuz destek vereceklerini belirterek; “Egolarını tatmin etmiş insanları tribünümüze bekliyoruz” dedi.

Haber-Foto: Barış GÜZELTÜRK

Yeni yönetimin değerlendirilmesine gerek olmadığını söyleyen Yıldırım, “Eleştirme ya da övme girişimleri fayda sağlamaz. Görevimiz Boluspor’da hizmet ederken, koşulsuz destek vermektir” dedi. Transfer imkanlarının az olduğu bir iller içinde Bolu’nun da yer aldığının altını çizen Yıldırım, “1965 Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 için beni mutlu eden, kulübün yavaş yavaş profesyonelliğe geçişidir. Kulübe taşın altına elini koyup hem maddi hem diğer yönden katkıda bulunmak gerekir” dedi.

Grupların birleşmesi zor

Cadde 14 ile diğer grupların birleşmesinin şu aşamada zor olduğunu söyleyen Yıldırım sözlerine şu şekilde devam ettİ: “Aslında bizim kuruluş amacımız her türlü kitleyi yakalamak. Ancak egolarını tatmin etmiş insanları bekliyoruz. Bolu halkı bunu görüyor. Bundan sonra da görecektir. Kendimize güveniyoruz. “Çarşı” ruhu bizde de var. Tribünde özellikle aramızda lise ve üniversite öğrencilerini de görmek istiyoruz. Zor şartlara rağmen ayakta kalan gruplardan biriyiz. Yeni sezonda tezahürat ve ürün konusunda atılımlar yapacağız.  Ayrıca Çocuk Tribünü en büyük gururumuzdur. Bunun yanında A.Gücü taraftarlarının bizlere ve takımımıza gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyoruz.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit