• resmi ilanlar

Güngören değil “Vefa” lazım!..

2012-05-12 00:00:00

33 hafta boyunca zirve şansı süren, ancak geçen hafta hedeflerinden tamamen uzaklaşan, Boluspor’u son maç öncesinde uğurlamaya ne yöneticiler ne de basın mensupları geldi. Futbolcular ve teknik heyeti yalnızca kulüp personeli ve Bolu Express Spor Servisi uğurladı.

Barış GÜZELTÜRK

Boluspor bugün oynayacağı Güngörenspor maçı için dün yapması gereken idman iptal edilince son çalışmayı yapmadan yola çıktı. Saat 14.00’te Karaçayır Tesisleri’nde gerçekleşen vedalaşmada futbolcularla kulüp çalışanları arasında duygusal anlar yaşandı. Özellikle Teknik Direktör Bahri Kaya Spor Servisimize ve tesis çalışanlarına, “Hakkınızı helal edin” dedi.  Ligin son maçı için yola çıkan ekibimizde 17 futbolcu maç kadrosunda yer alırken, Veysel, Caner, Cemil, Omar, Fatih ve Eser kadroda yer almayan isimler oldu. Boluspor’un 17 kişilik maç kadrosunda, altyapıdan Okan Koç ve Hakan Yüce de yer aldı. İşte Boluspor’un 17 kişilik maç kadrosu: Atacan, Burak, Veli, Gençer, Savaş, Sercan, Hakan, Onur, K.Hakan, Vedat, Gomis, Alp, Emre, Kenan, Ferhat, Okan ve Aydın.

Düdük Hellaç’ta, yayın yok

Boluspor’un bugün oynayacağı son maç bugün saat 14.00’te Güngören Mimar Yahya Baş Stadı’nda oynanacak. Hakem Ercan Hellaç düdük çalacak. Bank Asya 1.Ligin yayıncı kuruluşu olan TRT bu karşılaşmayı naklen yayın programına almadı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit