• resmi ilanlar

Serdar Kılıç yaptı, ilk misafiri Bakan oldu

2012-05-05 00:00:00

NTV Televizyonunda “Doğa ile Baş Başa” isimli bir program yapan Serdar Kılıç, Mudurnu’nun Taşkesti ilçesinde kendisine ait arazide bir kamp merkezi inşa etti. İnşa ettiği kamp merkezinde Van’lı depremzede çocukları ağırlayan Kılıç’a, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer sessiz sedasız misafir oldu.

Ertuğrul Turan

 Mudurnu’nun sessiz ve güzel beldesi Taşkesti’de Camp Wolftrack Doğa ve Macera Kampı isimli bir merkez kuran NTV Televizyonu programcısı Serdar Kılıç, burada Van’da deprem yaşayan çocukların, doğada, huzurlu bir ortamda streslerinden arınmalarını hedefliyordu. Kılıç, Van’lı çocukları ağırladıktan sonra, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve ailesi, kamp merkezine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Yaptığı bu tesisin bulunduğu Bekdemirler köyünün yaylasına program çekimleri için de bir kütük ev yapan Serdar Kılıç, programında kütük evin yapılış sürecini de adım adım seyircilerine izletti.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Taşkesti Belde Başkanı Tahsin Özcan, “Serdar Kılıç bey, bu çalışmaları beldemizde yapıyor. Ancak bizim de doğru dürüst haberimiz olmadı. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ömer Dinçer, sessiz sedasız Bekdemirler Köyü’ndeki bu tesiste ailesiyle kalmışlar. Köyün bulunduğu alan İl Özel İdare uhdesinde ancak iki tesis kuruldu bu alana. Bir tanesi normal köydeki tesis, bir de köyün yaylasında bulunan kütük ev var. Bu ev, televizyon çekimlerinde kullanılıyor. Bu kütük ev de, diğer tesiste hayırlı bir iş için kullanılıyor: Van’da depremi yaşayan çocuklar, buraya 30’arlı gruplar halinde gelerek doğa ile baş başa kalıyorlar” dedi. 

YORUMLAR  (Toplam 7 yorum)

 • Harun  (28.01.2018 01:36:04)

  Serdar Bey sizinle görüşmek istiyorum Kampta mısınız İyi geceler

 • Asım  (08.08.2017 23:12:33)

  Doğa sevgisi vazgeçilmezi doyasiya yasatan gizem ve huzur dolu atmosferin hersabah merhaba dedigi yerdir.serdar abi ve ekibini tebrik ediyorum.

 • YAVUZ KISMET  (20.03.2017 13:40:26)

  serdar bey, ben istanbuldan yavuz inşallah vakit bulurda bir gün sizle tanışırız. bu resme bakıp anladığı kesilen ağaçlar olan arkadaşın memleketi neresi sormak isterim. benim gibi sizin programlarınızı seyretmiş olsaydı eğer yaptığınızın ağaç katliamı değil doğaya ve ağaçlara verdiğiniz değeri anlardı. siz orada yapmış olduğunuz evde kullanılan ağaçların hepsi o mekan için harcandı bundan eminim betonarme bir ev için harcanan ağaç sizin orada kullandığınızdan dağa az değildir. birde bu arkadaşa hatırlatmak isterim büyüyen ağaçlar kesilmemiş olsa toprakta sıra bekleyen fidanlar nasıl güneşten

 • DOĞADAKİ İNSAN GÖNLÜMÜZDESİN  (15.03.2017 20:12:58)

  Adamin beyin error vermiş heralde. Doğanin ağaç kesimiyle değil şehirleşme ve sanayileşme ile zarar gördüğünü anlatmak isterdim.Ama boş bi çaba olurdu.Heralde tahta kullanmiyor veyahutta kullandiği eşyalari hazir aldiği için oradaki arka planda kesilen ağaçlari gormeyecek kadar kafa basmiyor. Doğa korumadan bahsediyor.(!)Hak veriyorum sana aslinda(!)

 • gokhan gundez  (23.12.2014 15:30:44)

  Yaa gercekten su yorumlari okudum ve yazik dedim inanin yazik.Sizin beyin bence başka yerlere calistigi için kan baska yerlere gidiyor olsa gerek.O kutukler varya iste o kutukleri serdar kilic gidip kesmedi ozel olarak orman isletmesinin izniyle ona verildi cahil insan.Senin deden onun babasi beton evdemi yasamis git bi sor bakalım insan tarihinin en.eski donemlerinden bu zamana kadar gelmis gecmis en dinamik ve saglam yapilaridir bu agac evler ayrica beton öldürür agac degil serdar abi seni seviyor ve destekliyorum başarılarınin devamini diliyorum Allah yar ve yardimcin olsun inşallah....

 • Doga  (14.05.2012 17:32:43)

  Yukaridaki yorum yapan, hayati yuzeysel ve gorsel olarak yasayan arkadasimiza; siz betonda ve sentetik seylerle ve AVM lerde yasamaya devam edin doga eminiz ki daha cok korunur bu zihniyetle. Dogada nesli tukenen bir insan...

 • doğa  (07.05.2012 10:02:03)

  Bu zat doğa ile başbaşa kalarak doğaya saygıyı ve korumayı anlatmaya çalışıyor yanılmıyorsam. Peki nasıl oluyorda yüzlerce ağacın kesilerek yapıldığı bir kütük evi gururla gösterip çatısına çıkıyor ve poz veriyor. Bu kafayla insanın doğaya nasıl dost olduğunu merak ettim. Milli Eğitimi Bakanımız da bunu onayladığından yanına gitmiş. Artık bu doğa korumacı insana ormanlar sonuna kadar açılır. İstediği kadar kütük ev yapar.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit