• resmi ilanlar

Doğansel’den itfaiyeye teşekkür

2012-04-12 14:51:23

Bolu Çimento Fabrikası Genel Müdürü Kemal Doğansel, fabrikanın hurdalığında başlayıp atık deposuna sıçrayan yangına müdahale ederek söndüren Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne teşekkür etti..

OYAK Grubu’na bağlı Bolu Çimento, 10 Nisan’da fabrikanın hurdalığında başlayıp atık deposuna sıçrayan yangınla ilgili olarak Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Bolu Çimento Genel Müdürü Kemal Doğansel, yangını kontrol altına alarak söndüren Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nün üstün çalışmaları için teşekkür ederek, “Önceki gün fabrika alanımızda bulunan  hurdalıkta başlayıp atık deposuna sıçrayan yangına müdahale ederek, yangını kontrol altına alıp söndüren Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz. İtfaiyenin suyunun bittiği yönünde herhangi bir açıklamamız olmadı. Yanan deponun üzerine toprak atma çalışmamız sadece alevleri kontrol altına almaya yöneliktir. Bu itfaiye ekiplerine destek amaçlıdır. İtfaiye ekiplerinin suyunun olmaması gibi bir durum yoktur” dedi.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Vatandaş  (12.04.2012 14:57:38)

  Bolu Çimento Fabrikası Genel Müdürü Kemal Doğansel, şöyle dedi: "500 metrekarelik deponun olduğu alanda yangın meydana geldi. Yangının çıkış nedeni henüz belli değil. Ekonomik değeri olmayan malzemelerin bulunduğu depo yandı. İtfaiyenin suyu yetmediği için yanan deponun üzeri toprakla kapatıldı." dedi. Bir gün önceki haber! Bir öyle bir böyle mi yani? Hangisine inanalım Müdürüm?

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit