• resmi ilanlar

Şentürk, “Boluspor’a konsantreyiz”

2012-03-16 00:00:00

Giresunspor karşısında kaybedilen puanları Boluspor maçında alınacak galibiyet ile telafi edeceklerini söyleyen mavi-siyahlıların Teknik Direktörü Kemalettin Şentürk, “Boluspor’a konsantre olduk.” dedi.

Çalışmalarını Hürriyet Yeniköy’de bulunan kulüp tesislerinde yapılan antrenmanlarla sürdürdüklerini belirten Şentürk, “Saha içi faktörlerine takılmadan ve moralimizi bozmadan Boluspor hazırlıklarına başladık. Önümüzde önemli bir maç var. Kadromuzda ufak sakatlıklar var ancak maç saatine tam kadro sahada olmak niyetindeyiz. Boluspor’u yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz.” açıklamasında bulundu. 

Taraftar desteğine ihtiyacımız var

Giresunspor maçında, Insa Sally’nin kırmızı kart görerek cezalı duruma düştüğünü ve Serkan Çalık’ın sağ ayak bileğinde bir sakatlık oluştuğunu hatırlatan Şentürk, Boluspor maçı için taraftara da seslenerek “Bu hafta sonu için Serkan’ın iyileşme adına elimizden geleni yapacağız. Kaptan Emrah Bozkurt’a da Boluspor maçında görev vermeyi düşünüyoruz. 90 dakika olmasa da faydalanacağımız kadarıyla ve oyunda kalmak istediği süre kadarıyla kaptanı sahada görmek isteriz. Ancak kendisini de sakatlık durumundan dolayı zorlamak istemiyoruz. Önemli ve iyi bir oyuncu. Taraftarımızı da Boluspor maçında yanımızda görmek istiyoruz. Onlarında destekleri ile Boluspor’u evine eli boş göndermek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit