• resmi ilanlar

Engelliler için oynadılar

2011-12-05 00:00:02

Emine Mehmet Baysal Eğitim Uygulama Okulu, Aile Birliği tarafından, 3 Aralık Engeliler Günü dolayısıyla, Köroğlu Otel’de engeliler yararına çay partisi düzenledi. Davete katılan konuklar engelliler için piyanist Hakan Topuz’un oyun havaları eşliğinde göbek attılar..

Kasım ŞAHİN

 

Amaçlarının engellilere bir nebzede olsa yardım toplamak olduğunu belirten Emine Mehmet Baysal Eğitim Uygulama Okulu Müdür Yardımcısı İlker Kösterelioğlu, “3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla bizlerde Okul Aile Birliği olarak bir çay partisi düzenledik. Buradan elde edilen gelirin tümü engellilerimize harcanacaktır. Katılımın çok yüksek olmasından dolayı çok mutlu oldum. Köroğlu Otelin salonu bile konuklarımıza yetmedi. Birçok yardımsever dışarıda kaldı. Vatandaşlarımızın duyarlılığına teşekkür ederiz” dedi.

Çay partisine katılan bayanlar piyanist Hakan Topuz, oyun havaları eşliğinde engelliler için göbek atarak eğlendiler ve hem de bağışta bulundular. Özel çekilişler yapılarak engeliler için yardım toplanırken, çekiliş de ise, çeşitli otellerde 2 kişilik konaklama, çeyrek altın, özel aile yemeği, deri çanta, buhar makinası, su ısıtıcıları, bebek battaniyesi, tişört, gömlek, tavuk, kıyma, 2 kişilik pide, çiğ köfte, parfüm, havlu, tuzluk seti, çay-kahve takımı, şamdan, tencere ve oyuncak gibi birçok ürün ve yiyecek hediyesi dağıtıldı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit