• resmi ilanlar

Antalya'nın hedefi büyük

2011-08-08 00:00:00

Antalyaspor'un golcü futbolcusu Necati Ateş, gol sayısını arttırarak takıma katkı sağlamak istediğini, hedeflerinin Avrupa kupalarına katılmak olduğunu söyledi.

3'üncü etap çalışmalarını Bolu Koru Otel'de sürdüren Antalyaspor, günde çift antrenman yaparak yeni sezona hazırlanıyor. Teknik Direktör Mehmet Özdilek zaman zaman antrenman maçlarıını yarıda keserek futbolculara taktikler veriyor. Golcü futbolcu Necati'nin maçta attığı golleri alkışlayan Özdilek, futbolcularla yakından ilgilendi. Futbolcular antrenmanı açma germe hareketleri yaparak bitirirken, kaleci Ömer ise bir süre daha çalıştı. Kaleci antrenörlerinin uzaktan çektiği şutları kurtaran Ömer, Özdilek'ten alkış aldı.

 

Necati Ateş hedeflerinin Antalyaspor'u, Avrupa kupalarına taşımak olduğunu belirterek, "Şampiyonluk yaşayabiliriz. Bu kadro korunup, iyi takviyelerle her şeyi başarabiliriz. Şampiyonluktan önce Antalyaspor'u, Avrupa'ya taşımak istiyoruz. İnşallah bunu başarmak istiyoruz. Antalyaspor'da başarılı olmak istiyorum. Elimden geldiğince her sezon gol sayımı arttırıp takıma daha çok fayda sağlamak için var gücümle çalışıyorum" diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit