• resmi ilanlar

Vekiller birlik mesajı verdi

2011-06-16 00:00:00

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Pembe Salon’dan canlı olarak yayınlanan ‘Üniversiteniz’ programı bu hafta Bolu’nun çiçeği burnunda milletvekillerini konuk etti.

Bolu Ak Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, seçildikten sonra ilk defa, ‘Üniversiteniz’ programında bir araya gelerek, birlik mesajı verdi. AİBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Köroğlu TV’den canlı olarak ekranlara gelen programda, Bolu’nun yeni milletvekilleri, siyaset dışındaki birçok konuda görüş ve projelerini dile getirdi.

 

“Bolu’nun mevcut gölleri en iyi şekilde kullanılacak”

Sunucu Yrd. Doç. Dr. Akcan Akkaya’nın sorularını yanıtlayan Bolu Milletvekilleri, özellikle turizm alanında hayata geçirmeyi düşündükleri projeleri anlattı. Akcan Akkaya’nın Bolu’da birçok göl olmasına karşın bu göllerden turizm ve spor amaçlı yararlanılamadığını, yeni dönemde bu sorunun çözümü konusunda girişimleri olup olmayacağını sorması üzerine, Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü iktidar partisi olarak Bolu’nun sahip olduğu imkânlardan fazlasıyla yararlanması için çaba harcayacaklarını söyledi. Muhalefet olarak iktidar partisi milletvekillerinin Bolu’da turizmin gelişmesi için yapacakları girişimlere her zaman destek olacağını belirten CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu’ya hizmet için gerektiğinde bir araya geleceklerini ifade etti. Seçildikten sonra ilk defa bir araya gelen Bolu’nun yeni milletvekilleri, program sonunda hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Hasan Tahsin  (16.06.2011 13:03:36)

  Oturma düzeni çok yanlış, Ali Bey cüssesiyle diğer vekilleri kapatmış :) Şaka bir yana üçü de Boluya hayırlı olur inşallah!

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit