• resmi ilanlar

İğne oyaları sergilendi

2011-06-15 00:00:00

Bolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından Seyit Mahallesi’nde ‘İğne Oyası Kursu’ düzenlendi. Açılışa, Vali Özçimen ile eşi Nezahat Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer, daire müdürleri ve Seyit Mahallesi’nde bulunan vatandaşlar katıldı.

Seyit Mahallesi’nde Bolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından düzenlenen ‘İğne Oyası Kursu’ ürünlerinin sergisi Vali Özçimen’inde katılımı ile açıldı. Seyit Köyünde yapılan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı ve protokol konuşmaları ile devam etti. Konuşmaların ardından Koç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından sergilenen Artvin Yöresi Halk Dansları gösterisi yapıldı. Programdan sonra ise açılışa geçildi. Açılışın ardından Vali Özçimen ile eşi Nezahat Özçimen ve davetliler kurs ürünlerini incelediler.

Kurs ürünlerini gezisi sırasında Vali Özçimen ile eşi Nezahat Özçimen kursiyerlerle bol bol sohbet ettiler. Kursiyerlerle konuşan Vali Özçimen, yaptıkları ürünlerin küçümsenmeyecek kadar güzel ürünler olduğunu belirtti ve bunun bu kursla kalmayıp ürünleri değerlendirmeleri temennisinde bulundu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit