• resmi ilanlar

Ercoşkun’a Küçük Sanayi’den destek

2011-06-04 00:00:00

AKP Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun seçim çalışmalarına Küçük Sanayi Sitesi’nde devam etti. Ercoşkun küçük sanayi sitesinde bulunan esnafları gezerek, 12 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Demirciler ve Nalburcular odasını ziyaret eden AKP Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “Sizlerle bir kez daha bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Seçimlerden sonra sizlere gerek teşekkür, gerekse karşılıklı istişarelerde bulunmak için ziyaretlerimiz devam edecektir. Çünkü başarılı olmanın yolu toplumun her kesimi ile devamlı iletişim halinde olmaktan geçiyor” dedi.

AKP’nin bugün başarılı olmasında birinci faktörün Genel Başkanı’ndan başlayarak bütün alt kademelerin milletin içinden çıkan, milletle aynı hassasiyetleri taşıyan, aynı doğrultuda bakışı olan kadrolara sahip olmasıdır” diyen Ercoşkun, “Milletin önceliklerine göre icraatlarını şekillendiriyor. Bunu birçok alanda görebilir sağlıktan eğitime kadar ulaşıma alt yapıya kadar kendini gösteriyor. Bizler buradan hareket ederek sizlerin mesleğinizde kullandığını tabirle çıraklık, kalfalık döneminden sonra bu ustalık döneminde bu ülke ve millet için sizlerle hep beraber el ele kol kola, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Memleketimiz alt yapı anlamında hazır.  Eksikliklerimizin de farkındayız. Özellikle emekli maaşlarının düşük olması veya kesintiler, asgari ücretlerde iyileştirmeler bu dönemde önceliklerimizdir” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit