• resmi ilanlar

İzzet Çetin Kıbrıscık’ta

2011-05-20 00:00:00

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bolulu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Çetin, memleketi Kıbrıscık’ta büyük bir coşku ile karşılandı. Kıbrıscıklı vatandaşlar İzzet Çetin’le gurur duyduklarını belirterek 12 Haziran’da CHP’ye tam destek vereceklerini söyledi..

Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdürürken, CHP Genel Merkezi’nden Bolu İl Örgütü’ne anlamlı bir destek geldi. CHP’nin Bolulu Genel Başkan Yardımcı İzzet Çetin, Bolu İl Örgütü’nün çalışmalarına katılarak, memleketi Kıbrıscık’ta hemşerileri ile bir araya geldi.

İzzet Çetin’i karşılarında gören vatandaşlar büyük mutluluk yaşarken, birçok vatandaş işini bırakıp Çetin ile beraber dolaştı. Dükkan dükkan, sokak sokak tüm Kıbrıscık’ı gezen İzzet Çetin, memleketini çok sevdiğini ve CHP iktidarında Kıbrıscık’ın hak ettiği değeri göreceğini ifade etti.

İzzet Çetin’in ziyaretiyle adeta bayram yerine dönen Kıbrıscık’ta vatandaşların dertlerini dinleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı, çözümün tek adresi olarak CHP’yi gösterdi. CHP Bolu Milletvekili Adayları Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ile birlikte kendi memleketinde seçim çalışması yapan Çetin, vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden oldukça memnun kaldı.

Bazı vatandaşlar iktidar partisini eleştirerek, “İktidar partisinin vekil adaylarının Bolulu olduğu bile tartışılırken, memleketimizden çıkmış böyle bir kişi bizi gururlandırıyor. Başka hangi partinin genel başkan yardımcısı Bolulu?” şeklindeki tepkilerini dile getirdi.

Gezi sonunda bir açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Çetin, CHP’nin hızla yükseldiğini bunu bilen Akp’nin ise paniğe kapıldığını kaydetti. Memleketinde gördüğü ilgiden de oldukça memnun kaldığını da söyleyen Çetin “ Bugün Kıbrıscık’ta çok güzel bir çalışma yaptık. Kıbrıscık çok güzel ve özel bir ilçe ama Türkiye’nin en fakir ilçelerinden birisi. Doğu’da Güneydoğu Anadolu’da bile böyle yoksul bir ilçe yok. Üretim yok orman bitmiş. Dedeler ve torunlar var. Milletvekili adayı arkadaşlarım beni davet etti. Ben de doğduğum büyüdüğüm ilçeme gelme fırsatı buldum. Güzel bir çalışma yaptık. Bu dönem Cumhuriyet Halk Partisi sadece Kıbrıscık’ta değil, Türkiye’nin her yerinde kadrolarıyla, çalışmalarıyla, politikalarıyla hem halkımıza hem ülkemize güven veren bir konuma geldi. Başbakan Erdoğan’ın giderek hırçınlaşmasının giderek siyaset üslubunu çirkinleştirmesinin altında da CHP’nin geniş kabul görmesi var. Halkımızın ilgisi sevgisi güveni böyle devam ederse, biz de çalışmalarımızı bu şekilde sürdürürsek hiç kuşku duymuyorum CHP 13 Haziran sabahı yeni iktidarın sahibi olarak göreve davet edilecek. Ben tüm halkımıza gösterdikleri sevgi için teşekkür ederken, oylarını Atatürk’ün mirası olan Cumhuriyet Halk Partisi’ne vermelerini istiyorum” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit