• resmi ilanlar

MHP, Yukarı Çarşı’da

2011-05-18 16:21:44

Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları ile MHP Bolu Milletvekili Adayı Dr. Murat Yapıcı, Yukarı Çarşı’da seçim çalışmalarına devam ediyor. Esnafın sorunlarını dinleyen Yapıcı ve ekibi Taşhan ve çevresindeki tarihi dokunun turizme kazandırılmasının önemine işaret etti..

Ziyaret edilen esnaf, ekonomik krizden yakınırken, perakende devlerinin Bolu’ya gelmesinden son derece rahatsız olduklarını bildirdiler. Ziyaret esnasında Yapıcı, “Bu iktidar açılır mı?” sorusuna “Açılamayan kilit yoktur arkadaşlar. Doktor Murat Yapıcı’nın açamayacağı kilit yoktur. Bütün kilitleri Doktor Murat Yapıcı açar.” şeklinde cevap verdi.

BİRBİRLERİNE SEÇİMLERDE BAŞARILAR DİLEDİLER

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Koyuncu ile kendi işyerinde AKP hakkındaki sohbette Koyuncu’nun  “Erbakan Hocam onlar için, camdan arka bahçeden kaçtılar” demesi üzerine, Yapıcı “Sıkıntı, dersleri takip ederken tam önemli derslerde top oynamaya gidince böyle oldu. Tam bağımsızlık, milli ekonomi, milli siyaset gibi önemli dersleri kaçırmışlar. O dersleri dinleyememişler.” esprisini yaptı. Birbirlerine seçimlerde başarılar dileyen Koyuncu ve Yapıcı, seçimlerin ülkeye huzur getirmesi dileklerinde bulundular.

BİR ŞEHİR EFSANESİ OLMUŞSUNUZ

Demokrat  Partili olduğunu söyleyen bir bayan esnaf Yapıcı’ya “Bir şehir efsanesi olmuşsunuz. Halk tarafından yoksulun yanında olduğunuz, ne para ister, ne birşey istediğiniz konuşuluyor. Methinizi çok duydum. Allah aşkına Murat Yapıcı’yı benimle bir tanıştırın dedim. Ayağımıza geldiniz, seçimlerde başarılı olacağınıza da eminim. Meclise gidipte emme basma tulumda gibi el kaldır, el indir yapmayacağınızı biliyorum.  Sizi hiç tanımadan konuşuyorum.” demesi Yapıcı ve yanındaki partilileri çok mutlu etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit