• resmi ilanlar

Yapıcı’dan ücretsiz muayene sözü

2011-05-13 00:00:00

MHP Bolu Milletvekili Adayı Dr. Murat Yapıcı, Sandallar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Yapıcı; seçim beyannamesindeki projelerini tek tek vatandaşımıza anlattı, mahallelinin sorularını yanıtladı.

Dr. Murat Yapıcı’nın ziyareti esnasında desteklerini belirten evin hanımı Nazile Budakoğlu “Size hastanede verdiği sözü tutmuyor, eşim sigara içiyor” demesi üzerine Yapıcı, kalbinden rahatsız olan hastası Yusuf Budakoğlu’na “Başka herşey tamamda, sigara çok zararlı. Kalp ve damarların görmüş olduğu zarardan dolayı kalp krizi, damar tıkanıklığı ve tansiyon yükselmesi gibi rahatsızlıkların tekrarlayabileceğini belirterek, bir an evvel sigarayı bırakması gerektiğini hastasına hatırlattı. Nazile Hanım’a “Bu seferde sigara içerse bana haber ver.” Sözlerinin ardından  “Milletvekili olduğumda Ankara’ya taşınmayı düşünmüyorum. Muayenehanemin üstünde olan dairemi çalışma ofisine çevirip, haftanın belirli günlerinde gelen vatandaşları hazırlayacağım bir odada ücretsiz muayene edeceğini belirterek, istedikleri zaman halkımızın dertlerini anlatabileceği yakınlıkta olacağını” sözlerine ekleyerek mahalle gezisine devam etti.

Sandallar Mahallesi sakinleri de Dr. Murat Yapıcı’ya mahallenin sorunlarıyla yakından ilgileneceğine inandıklarını söyleyerek, çalışmalarında başarılar dilediler. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit