• resmi ilanlar

Ziyarette esnafın vergi sorunları konuşuldu

2011-02-23 00:01:00

Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Defterdar Vekili Ali Ateş bir ziyarette Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (BESOB) gerçekleştirdi. 22. Vergi Haftası Kutlamaları çerçevesinde Bolu Defterdar Vekili Ali Ateş, Vergi Dairesi Müdürü Kenan Düzgün, Gelir Müdürü Ünal Koru, Muhasebe Müdürü Haydar Gök ve Personel Müdür Vekili Mevlüt Okyar BESOB’u ziyaret ettiler. Bolu Defterdar Veki

Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Defterdar Vekili Ali Ateş bir ziyarette Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (BESOB) gerçekleştirdi.

22. Vergi Haftası Kutlamaları çerçevesinde Bolu Defterdar Vekili Ali Ateş, Vergi Dairesi Müdürü Kenan Düzgün, Gelir Müdürü Ünal Koru, Muhasebe Müdürü Haydar Gök ve Personel Müdür Vekili Mevlüt Okyar BESOB’u ziyaret ettiler.

Bolu Defterdar Vekili Ali Ateş ve ekibini Birlik Başkanı Tahir Gayret ve Birlik Başkan Vekili Ahmet Yoltaş karşıladılar.

BESOB Başkanı Tahir Gayret ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, devletin en önemli gelir kaynağı olan vergini toplanmasında büyük çaba gösteren başta Defterdar vekilimiz Ali Ateş olmak üzere, vergi dairesi çalışanlarını kutladığını belirterek, 22. Vergi Haftasının hayırlara vesile olmasını diledi.

Defterdar Vekili Ali Ateş ise Başkan Tahir Gayret’e teşekkür ederek, 22. Vergi Haftası etkinliklerinde diğer sivil toplum örgütlerini de ziyaret edeceklerini belirtti. Ziyaret esnasında esnaf ve sanatkarların vergi sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit