• resmi ilanlar

BESOB’dan “İş Dünyası” rehberi

2011-02-17 00:00:00

BESOB 2011 Haziran ayında yayımlanması düşünülen  “Bolu İş Dünyası” rehberi çalışmasına kayıt veren tüm işyerlerine ücretsiz olarak dağıtılacağını duyurdu. Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden yapılan duyuruda; “Birliğimiz Bolu Esnaf, Sanayici ve İşadamlarının bir arada bulunduğu ilimizin ticaretini canlandırmak ve Türkiye çapında tanıtılmasına katkıda bulunmak amacı ile “Bolu İş Dünyası” adlı bir

BESOB 2011 Haziran ayında yayımlanması düşünülen  “Bolu İş Dünyası” rehberi çalışmasına kayıt veren tüm işyerlerine ücretsiz olarak dağıtılacağını duyurdu.

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden yapılan duyuruda; “Birliğimiz Bolu Esnaf, Sanayici ve İşadamlarının bir arada bulunduğu ilimizin ticaretini canlandırmak ve Türkiye çapında tanıtılmasına katkıda bulunmak amacı ile “Bolu İş Dünyası” adlı bir çalışma başlatmış bulunmaktadır.

“Bolu İş Dünyası” 20 Haziran 2011 'de çıkacak ve kayıt veren tüm işyerlerine ücretsiz olarak bizzat dağıtılacaktır. Çalışma Birliğimizin izin, kontrol ve garantisi altında yürütülmekte olup Birliğimizin Bolu’muza bir hizmeti amacını taşımaktadır.

Çalışmada yer alacak bilgiler,  tamamen sizlerin vereceği bilgiler doğrultusunda olacaktır. Sağlıklı bir çalışmanın ortaya çıkması sizlerinde ilgi ve katkılarına bağlıdır. Bu nedenle Birliğin izin ve yetki belgesi ile sizleri ziyaret eden arkadaşlara gerekli bilgileri vermeniz sağlıklı bir çalışmanın ortaya çıkması için gereklidir. Esnaf ve Sanatkarlarımıza duyurulur.” cümlelerine yer verildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit