• resmi ilanlar

Geciken cevap

2011-02-16 00:03:59

Köroğlu Gazeteciler Cemiyetinin geçen hafta düzenlemiş olduğu ve Bolu Belediye Başkanı’yla, Siyasi Parti İl Başkanları’nı...

Köroğlu Gazeteciler Cemiyetinin geçen hafta düzenlemiş olduğu ve Bolu Belediye Başkanı’yla, Siyasi Parti İl Başkanları’nın buluştuğu toplantıya katılmayarak Bolu kamuoyundan tepki alan MHP Bolu İl Başkanı Sabri Şatıroğlu, toplantıya katılmama sebeplerini açıkladı.

Şatıroğlu basın açıklamasında, “Parti İl Başkanları “soytarılık” yapmasın… Söylemleri ve tavırları bizi incitmiştir. Bu söylemlerden kısa bir süre sonra ise İl Başkanlarını muhatap kabul edip böyle bir toplantıda bulunmak ne şahsım, nede canımdan çok sevdiğim MHP’nin temsil edilmesinin arzu etmedim” dedi.

Bolu Belediye Başkanı’yla, Siyasi Parti İl Başkanları’nın Bolu’nun sorunlarını tartıştığı toplantıya katılmama sebeplerini açıklayan MHP İl Başkanı Şatıroğlu, “Katılmamam, basına karşı tavır alışım gibi algılanmamalı. Tamamıyla, Siyasi Parti İl Başkanları’na karşı söz, davranış ve üslubu ile benimsemediğim Bolu Belediye Başkanı Sayın Alaaddin Yılmaz’la bir programda olmak, söylediklerini kabullenme durumunda bulunacağımdan bu toplantıya katılmadım” ifadelerine yer verdi. Şatıroğlu, sözlerine şöyle devam etti. “Doğup büyüdüğüm, ekmeğini yiyip, suyunu içip, havasını soluduğum Bolumuzun sorunlarının görüşüleceği ve çözümler üretileceği bu toplantıya üzülerek katılmadım. Elbette ki Bolu’muzun sorunlarını dile getirmek, çözümler üretmek ve geleceğe taşımak için bu toplantının hayırlı olacağına inananlardan birisiyim. Bizim de Bolu’muz hakkında söyleyeceklerimiz elbette vardır. Ama ne yazık ki sözleri ve üslubu ile sınır tanımayan bir Belediye Başkanı ile aynı oturumda olmak bizim mensup olduğumuz camiayı incitirdi. Sayın Belediye Başkanının bu toplantı öncesinden ve gelen zaman dilimi içerisinde söylediklerini de unutmadık.”

Basın toplantısına kalabalık bir partili gurupla katılan MHP Bolu İl Başkanı Şatıroğlu son olarak,“Bolumuzdaki gazete cemiyet başkanlarımızı ve basın çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı kutluyor, başarılar diliyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Güzel günlerimiz hepimizin olsun” temennilerine yer verdi.

YORUMLAR  (Toplam 3 yorum)

 • AÇIK İSTİFA  (16.02.2011 10:32:40)

  Ben artık MHPli olmaktan utanır hale geldim. Bu yönetim ya aklını başına devşirmeli yada vakit kaybetmeden istifa etmelidir. İstifa müessesesi kutsal bir müessesedir. Kimse istifayı eziklik olarak görmesin. Aslında önemli bir erdemdir.

 • yaşar  (16.02.2011 00:29:37)

  Koskoca partiyi üç beş kişimi temsil ediyor ilk defa bu kadarpartili bayanı birarada gördüm buraya geleceklerine neden katılmadık başkanım deselerya yazık ediliyor bu MHPye

 • Haluk Demir  (16.02.2011 00:21:54)

  yahu hocam bırak şu klasik açıklamaları Bolu ile alakalı bir sözün olsaydı sende orada olurdun diğer il başkanları gibi orada olmak soytarılık değil ama olmamak ve arkasından açıklama yapmaya ne denir bilmiyom valla

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit