• resmi ilanlar

Türk Diyanet Vakıf-Sen’den Sayın’a ziyaret

2011-02-16 00:01:00

Türk Diyanet Vakıf-Sen Bolu Şube Başkanı Metin Saltan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’a hayırlı ol...

Türk Diyanet Vakıf-Sen Bolu Şube Başkanı Metin Saltan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Metin Saltan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta genel merkez tarafından ataması yapılan Ömer Sayın’ı makamında ziyaret etti. Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Metin Saltan Ömer Sayın’a hayırlı olsun temennisinde bulunduklarını belirterek;  “Ömer Sayın, yıllarca siyasetin içerisinde aktif olarak görev yapmış, uzun seneler Yeniçağa ilçemizde belediye başkanlığı görevini üstlenmiş birisidir. AK Parti Genel Merkezi, çalışmalarını takdir ile karşılamışlar ki, il başkanlığı görevini kendisine teslim etmişlerdir. Bizler Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak Sayın Ömer Sayın’a bundan sonraki görevinde başarılar dileriz. Allah yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın ise Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Metin Saltan ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit