• resmi ilanlar

Mengen belediyesinden eğitime destek

2011-02-16 00:10:00

14 Şubat Pazartesi günü Mengen Belediye Başkanı Osman ERARSLAN’ın daveti üzerine,  Mengen okulları Müdürleri ile bir toplantı yapıldı. Toplantıda, Milli Eğitim Müdürü Vekili Recai YÖRÜK, Mengen ÇPL Müdürü Mazlum ŞENYÜREK, İmam Hatip Lisesi Müdürü Atilla DİLAVER, Mengen İlköğretim Müdürü Abdullah GÜL, Atatürk İlköğretim Müdürü Bahire GÜRG&O

14 Şubat Pazartesi günü Mengen Belediye Başkanı Osman ERARSLAN’ın daveti üzerine,  Mengen okulları Müdürleri ile bir toplantı yapıldı.

Toplantıda, Milli Eğitim Müdürü Vekili Recai YÖRÜK, Mengen ÇPL Müdürü Mazlum ŞENYÜREK, İmam Hatip Lisesi Müdürü Atilla DİLAVER, Mengen İlköğretim Müdürü Abdullah GÜL, Atatürk İlköğretim Müdürü Bahire GÜRGÖR, Cumhuriyet İlköğretim Müdürü Leyla AYDOĞAN ve Halk Eğitim Müdürü Nihat YETKİN vardı. Toplantıda okul müdürleri, okulların ihtiyaçlarını, sorunlarını ve Mengen Belediyesinden isteklerini dile getirdiler. Başkanımız ERARSLAN, belediyenin imkânları doğrultusunda okullara gerekli yardım ve desteğin yapılacağını ifade etti.

Bir de geçen yıl olduğu gibi bu yıl da belediyemiz tarafından ilköğretim 4,5,6,7 ve 8. sınıflara verilmek üzere SBS’ye hazırlık konu anlatımlı soru bankası ve yaprak testlerinin temin edileceğini ve bütün öğrencilere ücretsiz dağıtılacağını açıkladı.

Bunun yanında üniversite sınavlarında Bolu genelinde ilk 100’e giren 5 öğrencimize de belediyemizce ödül verileceğini belirtti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit