• resmi ilanlar

Alaaddin, Necdet’e cevap verdi

2011-02-10 19:57:45

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi H. Hüseyin Aykan&rsqu...

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi H. Hüseyin Aykan’a dün bir ziyarette bulundu. Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti’nin organizasyonluğunu yaptığı “özne bolu” adlı toplantı hakkında değerlendirmede bulunan Yılmaz, Eski Bolu Belediye Başkanı Necdet Gören’in yapmış olduğu açıklamalara da cevap verdi.

Toplantının şahsım açısından nasıl geçtiğini konunun içinde olan biri olarak hissedemezdim diyen Yılmaz, “Baktım ki gazeteci Oğuz Uçar yerinde duramıyor. gazeteci İmdat Aslan kolları elleri havada müthiş rahatsız. Gazeteci Hüseyin Aykan daha kibar ama oturup kalktığını gördüm. O zaman bu şahıslar bu kadar rahatsızlık belirtisi gösteriyorsa hadisenin mutlaka benim lehime geliştiğini gördüm. Bu durum beni mutlu etti. Amacım mutlu olmak değil Bolu ya bir şey kazandırmaktı” diyerek organizasyon hakkında genel açıklamada bulundu.

Başkan Yılmaz, Necdet Gören hakkında “değerli bir büyüğümüz, ağabeyimizdir. Ona cevap vermeyiz” diyerek, “ Benim ifade ettiğim şey Bolu da kurulan ne sistem varsa, alınan hangi iş makinası, işletme varsa hep Muzaffer Işın imzası taşıyor. Bolu’nun çöp, su, terminal, kapalı otopark gibi bir sürü problemi var. Evet, Muzaffer Işın problemin her birini çözmüş değildir. Zaten bir adamın her problemi çözmesi de mümkün değildir. Alaaddin Yılmaz da Bolu’nun her problemini çözecek değildir” şeklinde konuştu. Su problemini çözen kimsenin olmadığını söyleyen Başkan Yılmaz,” Su problemini çözdüm diyen varsa ben yalan söylüyorum. Diyemiyorlarsa doğru söylüyorum” dedi. Yılmaz “ Bugüne kadar hiçbir başkan Muzaffer Işın’a kadar kimse bir problemi çözdüm diyemez” şeklinde konuşarak eski belediye başkanları hakkındaki iddialarını sürdürdü.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit